Volbeat zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

15.11.2022 16:05
Volbeat Fot. INSIGHT MEDIA/REPORTER/East News

Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na Volbeat.

Duński Volbeat wyruszyli w europejską część trasy Servant Of The Road World Tour. To niezwykle intensywne i zróżnicowane artystycznie tournée będą dzielić z gośćmi specjalnymi Skindred oraz supportującymi Bad Wolves. Kiedy Volbeat zagra w Polsce?

Polecamy

Volbeart zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

 

Zespół Volbeat zagra z wyjątkowymi gośćmi już 4 grudnia 2022 w Warszawie w EXPO XXI. Bilety są dostępne na stronie livenation.pl.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Volbeat komentuje:

Wreszcie, po tak długim czasie nieobecności cieszymy się, że możemy zaoferować naszym przyjaciołom trasę koncertową Volbeat w kontynentalnej Europie i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich! Mamy ogromne szczęście, że możemy zabrać ze sobą Skindred, Napalm Death i Bad Wolves i podzielić się tym doświadczeniem z trzema niesamowitymi zespołami, które mamy szczęście nazwać przyjaciółmi.

Volbeat ma za sobą dwie dekady kariery, w której dzielą sceny z legendami gatunku, takimi jak Black Sabbath, Metallica, Motorhead, Slipknot, Megadeth, Anthrax i nie tylko. W ciągu swojej kariery zgromadzili prawie trzy miliardy streamów, zdobyli nominację do nagrody Grammy Best Metal Performance za „Room 24 (feat. King Diamond)” od uznanego (i sprzedającego się w złocie) Outlaw Gentlemen & Shady Ladies z 2014 roku. Ponadto zdobyli wiele Nagród Muzycznych w ich rodzimej Danii.

Najnowszy album "Servant Of The Mind", napisany i nagrany podczas przestoju i kwarantanny wymuszonych pandemią COVID-19, prezentuje charakterystyczny, wciągający dźwięk Volbeat, który łączy ognisty rytm i talent do opowiadania historii wokalisty Poulsena.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.