10-latka zaskoczyła jurorów swoim głosem w popularnym talent show. Tego się nikt nie spodziewał

09.08.2019 14:19
10-latka w Mam Talent|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Golden Buzzer: Emanne Beasha Earns The Golden Buzzer From Jay Leno! - America's Got Talent 2019

Programy typu talent show są obecnie jedną z lepszych form rozrywki i skarbnicą talentów. Jedna z uczestniczek zaskoczyła wszystkich swoim wykonaniem.

"Mam Talent" to popularny program telewizyjny, który przyniósł sławę wielu utalentowanym ludziom. Wydawać się może, że jurorzy takiego programu widzieli lub słyszeli już wszystko. Jednak okazuje się, że tak nie jest. Potwierdza to występ 10-letniej dziewczynki. Emanne Beasha wystąpiła w amerykańskiej edycji "Mam Talent" i podbiła serca wszystkich.

10-latka zaskoczyła wszystkich w popularnym talent show

W ostatnim odcinku amerykańskiego programu "Mam Talent", Emanne wyszła na scenę i zaskarbiła sobie sympatię większości osób. 10-letnia wokalistka zachwyciła nawet gościa specjalnego. Mowa o Jaya Leno - słynnego amerykańskiego komika. Jeden z jurorów postanowił wcisnąć nawet złoty przycisk, a to nie zdarza się za często.

Trzeba przyznać, że dziewczynka ma ogromny talent i okazała się sporą sensacją. 10-latka od razu zaczęła być porównywana do słynnych operowych śpiewaczek. Trzymamy kciuki za Emanne.

Przeczytaj także

To nie jedyne zaskoczenie w amerykańskim programie. W najnowszej edycji "Mam Talent" wystąpił 18-letni Polak. Marcin Patrzałek zachwycił publiczność i jurorów grą na gitarze. Jedna z oceniających przyznała nawet, że chłopak ma szansę na wygranie całego programu!

Zobacz także: Autystyczny, niewidomy uczestnik "Mam Talent" zachwycił i wzruszył jurorów

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.