10-latka wymiata na perkusji w hołdzie dla The Who. "Keith Moon byłby dumny" [WIDEO]

15.02.2021 13:07
Keith Moon Fot. EAST NEWS

10-letnia perkusistka Nandi zadedykowała swój imponujący cover Keithowi Moonowi z The Who. Dziewczynka wykonała hit "My Generation". 

Oprócz szczerości, beztroski i otwartości wobec świata, dzieciom możemy zazdrościć jeszcze jednej rzeczy - szybkich postępów w nauce. Dorosłym znacznie trudniej jest przyswajać nowe informacje, czy pracować nad kolejnymi umiejętnościami. Dzieci chłoną wiedzę znacznie szybciej i skuteczniej. Świetnym tego przykładem jest pewna młoda perkusistka.

"My Generation" The Who w wykonaniu 10-letniej perkusistki

Chociaż Nandi ma zaledwie 10 lat, potrafi zawstydzić wielu dorosłych bębniarzy. Dziewczynka zyskała ogromną popularność dzięki swojemu kanałowi na YouTubie, a zachwyt nad jej grą wyraził między innymi Dave Grohl. Muzyk nawet wziął udział w pojedynku perkusyjnym z niesamowitą 10-latką.

Polecamy

Tym razem Nandi opublikowała cover hitu The Who "My Generation". Piosenka zagrana przez dziewczynkę na perkusji ma być hołdem dla Keitha Moona, który jest dla niej muzyczną inspiracją.

W opisie filmu, który obejrzało już prawie 25 tysięcy widzów, czytamy, że był to jeden najtrudniejszych coverów, z jakimi do tej pory zmierzyła się Nandi. Zobaczcie, jak sobie poradziła:

Pod filmem pojawiła się fala pozytywnych komentarzy. Kilku fanów dziewczynki stwierdziło nawet, że Keith Moon byłby z niej dumny, inni pisali, że bycie perkusistką ma zapisane w DNA. "Niesamowita", "świetna", "cudowna" - to najczęstsze komplementy, które możemy znaleźć pod filmami 10-latki.

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.