10-letnia perkusistka zagrała cover Ozzy'ego Osbourne'a. Posłuchaj "Over The Mountain"

26.08.2020 14:56
Perkusistka gra cover Ozzy'ego Osbourne'a|undefined Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

10-letnia perkusistka z Japonii wykonała utwór "Over The Mountain" z repertuaru Ozzy'ego Osbourne'a.

Yoyoka Soma narobiła niezłego zamieszania w świecie rocka. 10-letnia perkusistka gra na bębnach nie gorzej niż zawodowcy i jej covery zostały docenione m.in. przez Roberta Planta czy Dave'a Grohla. Mała cały czas nagrywa kolejne kawałki i tym razem wzięła się za twórczość Ozzy'ego Osbourne'a.

10-letnia perkusistka zagrała cover Ozzy'ego Osbourne'a. Posłuchaj "Over The Mountain"

W nagraniu, obok młodej perkusistki, wzięli udział wokalista grupy ZO2, Paulie Z, basista Koichi Terasawa (ex-SLY) i gitarzysta Satsuma3042. Muzycy wybrali kawałek "Over The Mountain" z płyty "Diary of a Madman" z 1982 roku. Jak 10-latka poradziła sobie z repertuarem Księcia Ciemności? Przekonajcie się na własne uszy!

Przeczytaj także

 

Fani Ozzy'ego na pewno już nie mogą się doczekać dokumentu "Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne". Film ukaże się w ramach cyklu produkcji biograficznych A&E i w dokumencie wypowiedzą się m.in. Rick Rubin, Post Malone czy Marilyn Manson. Sharon i Jack Osbournowie są współproducentami. 

Zobacz także: Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.