Uczestnik w roli Zbigniewa Wodeckiego wzruszył jury w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aleksandra Degórska
01.10.2018 11:15
Zbigniew Wodecki w Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Prowadzący programu Piotr Gąsowski rozpłakał się, gdy zobaczył występ Mateusza Ziółki w roli Zbigniewa Wodeckiego.

22 maja 2017 roku pojawiła się bardzo smutna informacja - w wieku 67 lat zmarł Zbigniew Wodecki. Piosenkarz i instrumentalista najbardziej lubił występować ze skrzypcami oraz trąbką i nie ma chyba nikogo, kto nie znałby jego ponadczasowych piosenek „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, czy „Zacznij od Bacha”.

Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ciężkie zatem zadanie dostał wokalista Mateusz Ziółko, który jest jednym z uczestników programu Twoja twarz Brzmi Znajomo. Muzyk musiał wcielić się w Wodeckiego i zaśpiewać utwór „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Udając takie legendy uczestnicy często czują sporą presję, w końcu Zbigniew Wodecki miał wielu fanów, którzy nie darowaliby Mateuszowi, gdyby źle wykonał piosenkę.

Ziółko jednak świetnie się sprawdził w roli Wodeckiego - nie dość, że został dobrze ucharakteryzowany, to również wokalnie poradził sobie bardzo dobrze, zruszył jury i doprowadził Piotra Gąsowskiego do łez. Nagranie z jego coverem „Lubię wracać tam, gdzie byłem” ma już ponad 300 000 wyświetleń na YouTubie.

Czy uczestnik ma szanse na zwycięstwo w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

W 4. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktorka Katarzyna Maciąg wcieliła się w rolę wokalistki grupy Blondie. Sprawdźcie, jak wykonała utwór „Heart of Glass”.

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo dotychczas zobaczyliśmy uczestników w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również Phila Collinsa oraz Liam Gallagher i Bono.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.