12-letnia wnuczka Cugowskiego zaśpiewała utwór Eltona Johna. Internauci są zachwyceni [WIDEO]

Aleksandra Degórska
11.03.2021 15:06
Krzysztof Cugowski i synowie Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Wnuczka Krzysztofa Cugowskiego robi furorę w sieci. Dziewczynka nagrała cover utworu Eltona Johna, który spodobał się internautom.

Oto przykład, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W muzycznych rodzinach często zdarza się tak, że dzieci oraz wnuki również chętnie decydują się na karierę muzyczną. Przykładem może być np. syn Bono, który gra w kapeli Inhaler czy syn basisty Metalliki - nastolatek nawet występował razem z Kornem. Teraz okazało się, że 12-letnia wnuczka Krzysztofa Cugowskiego również śpiewa i wychodzi to jej całkiem dobrze.

Polecamy

12-letnia wnuczka Cugowskiego zaśpiewała utwór Eltona Johna. Internauci są zachwyceni [WIDEO]

Weronika to córka Wojciecha Cugowskiego i Krystyny Marczewskiej, która również zajmuje się muzyką i uczy córkę śpiewu w swoim wokalnym studiu. W sieci pojawił się cover nagrany przez Weronikę. Dziewczynka wykonała utwór "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna z filmu "Król Lew", który został nagrodzony Oskarem. Filmik ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń. Posłuchajcie, jak słynny utwór zinterpretowała 12-latka:

Wojciech Cugowski tak opisał w social mediach nagranie swojej córki:

Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki... jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu...kiedy myśli, że nie słyszymy.

Internauci przychylnie ocenili nagranie i zasypali wideo dziewczynki pozytywnymi komentarzami. Nie wiadomo co na temat nagrania sądzi Krzysztof Cugowski, ale na pewno jest dumny ze swojej wnuczki. Czas pokaże, czy dziewczynka postanowi również pracować w przemyśle muzycznym, czy może potraktuje przygodę ze śpiewem jako przyjemne hobby.

Polecamy
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.