14-latka zagrała na perkusji „War Pigs” Black Sabbath

Aleksandra Degórska
25.04.2018 14:00
|north Fot. kadr z wideo

YouTuberka zaprezentowała kolejny cover. Tym razem wzięła na warsztat legendarny utwór Black Sabbath.

Coraz młodsze dzieci sięgają po rockowe oraz metalowe piosenki i co ciekawe okazuje się, że repertuar legend nie jest wcale dla nich tak trudny, jakby się mogło wydawać. Potwierdzeniem jest chociażby ta nastolatka, która swoimi coverami udowadnia, że nie ma dla niej nic niemożliwego.

Dziewczyna dotychczas wykonała covery takich twórców, jak m.in. Metallica, Tool czy System of a Down. Za jaki utwór wzięła się tym razem? Nastolatka wybrała Black Sabbath i kawałek „War Pigs” pochodzący z „Paranoid”. Krążek został wydany 18 września 1970 roku i wywarł wpływ na całą rockową scenę muzyczną.

Nastoletnia perkusistka w repertuarze Black Sabbath

Jak 14-latka poradziła sobie z wymagającym utworem Black Sabbath? Posłuchajcie:

Patrząc na nagranie młodej perkusistki człowiek zdaje sobie sprawę, jak skomplikowany rytmicznie jest to utwór. Brooke C zapewne dalej będzie mocno trenować grę na perkusji i kto wie - może za kilka lat dołączy do jakiegoś zespołu i będzie wymiatać na scenie.

Czy Black Sabbath powróci na scenę?

Każdy muzyk chciałby, żeby Black Sabbath zagrał chociaż jeden koncert. Na razie jednak nie zapowiada się, żeby do tego doszło - co więcej Ozzy Osbourne ogłosił pożegnalną solową trasę koncertową, chociaż jak sam twierdzi, nie myśli jeszcze o emeryturze.

Księcia Ciemności będziemy mogli obejrzeć na Impact Festival 2018, który odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 26 czerwca 2018. Obok Ozzy'ego będzie grać Zakk Wylde, natomiast jako support zaprezentuje się Bullet For My Valentine oraz Galactic Empire. Bilety na Impact Festival 2018 możecie kupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.