23-letnia artystka zabita przez chłopaka. Jej ciało zostawił w walizce na śmietnisku

27.01.2023 11:42
23-letnia artystka zabita przez chłopaka. Jej ciało zostawił w walizce na śmietnisku Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Podejrzany został zatrzymany przez policję, gdy próbował uciekać z kraju.

Jak podaje muzyka.interia.pl, 23-letnia DJ-ka została zamordowana przez swojego 35-letniego chłopaka, który ukrył ciało w walizce i zostawił na śmietniku w Bogocie w Kolumbii. Policja zatrzymała go, gdy próbował wylecieć ze Stanów Zjednoczonych.

Polecamy

23-letnia artystka zabita przez chłopaka. Jej ciało zostawił w walizce na śmietnisku

Valentina Trespalacios z Kolumbii była wschodzącą gwiazdą muzyki elektronicznej. Niestety ciało młodej DJ-ki znaleziono na śmietniku w walizce w Bogocie. Kobieta została uduszona prawdopodobnie przez swojego 35-letniego chłopaka, którego zatrzymano na lotnisku w Panamie. John Poulos, obywatel USA, chciał lecieć do Turcji, a docelowo do Czarnogóry, która nie ma umowy ekstradycyjnej z Kolumbią.

Tego dnia, gdy kobieta zaginęła, para jechała taksówką i kierowca wyznał mediom, że kobieta pokazała mu ekran telefonu ze słowami: "Pomocy, jestem w niebezpieczeństwie". Para zapoznała się na portalu randkowym i znajomi Valentiny twierdzą, że nic nie zwiastowało, by ich znajomość zakończyła tak tragicznie.

Jak cytuje muzyka.interia.pl, fryzjerka, Victoria Jimenez Escobar wyznała dla dailymail.com.

Zaczęła się z nim spotykać. Facet zaczął przylatywać do Kolumbii. Wysyłał jej prezenty. Dobrze ją traktował.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.