30 Seconds to Mars zapowiedział album „America” i udostępnił utwór „One Track Mind”

Aleksandra Degórska
23.03.2018 11:34
30 Seconds to Mars zapowiedział album „America” i udostępnił utwór „One Track Mind” Fot. 0000554/Reporter/East News

W końcu dowiedzieliśmy się nieco więcej na temat nadchodzącego krążka 30 Seconds to Mars. Już niebawem na rynku pojawi się nowe wydawnictwo zespołu.

Dyskografię 30 Seconds To Mars zamyka na razie płyta „Love, Lust, Faith and Dreams” z 2013 roku. Fani musieli długo czekać na kolejne wydawnictwo zespołu - Jared Leto ma ostatnio sporo aktorskich zobowiązań, jak chociażby rola w filmie Netflixa „Outsider”.

W końcu coś się jednak ruszyło - 30 Seconds To Mars udostępnił utwór „Walk On Water” i następnie pojawiła się kompozycja „Dangerous Night”. W końcu dowiedzieliśmy nieco więcej na temat nadchodzącej płyty. Piąty album będzie nosić tytuł „America”.

Płyta trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 6 kwietnia 2018. Na płycie gościnnie oprócz A$ap Rocky’ego pojawia się Halsey. Jeden z utworów został wyprodukowany przez Zedda. Premierze płyty towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa z plakatami zawierającymi następujące hasła:

30 seconds to Mars z hasłami promującymi album America Fot. foto: materiały prasowe

Znaczenie kampanii wyjaśnił lider zespołu, Jared Leto:
 

Dla mnie te plakaty są jak kapsuły czasu. Kiedy patrzymy na hasła osobno, bez kontekstu, mogą one prowokować, bawić lub zaskakiwać, ale razem dają one obraz kultury i czasów, w których żyjemy.

Hasła pojawią się na plakatach w największych miastach na całym świecie. Zespół uruchomił stronę america.thirtysecondstomars.com – pod tym adresem każdy może przygotować własną wersję plakatu nawiązującego do okładki „America” oraz kampanii.

Posłuchajcie również nowy utwór „One Track Mind”:

30 Seconds to Mars „America”: Tracklista

 1. Walk On Water
 2. Dangerous Night
 3. Rescue Me
 4. One Track Mind ft. A$AP Rocky
 5. Monolith
 6. Love Is Madness ft. Halsey
 7. Great Wide Open
 8. Hail To The Victor
 9. Dawn Will Rise
 10. Remedy
 11. Live Like A Dream
 12. Rider

30 Seconds to Mars: koncert w Polsce

W ramach trasy koncertowej 30 Seconds to Mars dwa razy zagrają w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia 2018 w Atlas Arenie w Łodzi. Po raz drugi Jared Leto i spółka zagrają 29 sierpnia 2018 w Tauron Arenie w Krakowie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.