40-lecie "Highway To Hell". AC/DC opublikował rzadkie nagranie

25.07.2019 10:48
AC/DC|undefined Fot. . shutterstock.com

AC/DC jest ostatnio bardzo aktywny na swoim fanpage'u na Facebooku. Jest to związane z 40-leciem wydania ich jednego z popularniejszych studyjnych albumów.

27 lipca 2019 roku światło dzienne ujrzał krążek, który uważany jest przez niektórych za albumów wszech czasów. Płyta jest również chyba najpopularniejszą w dorobku AC/DC. "Highway To Hell" znacznie poszerzył grono słuchaczy grupy. Na albumie znalazły się takie kompozycje jak "Touch Too Much", "Girls Got Rhythm" i oczywiście "Highway To Hell". Internet pęka od plotek, które dotyczą powrotu zespołu na scenę.

AC/DC opublikował nagranie z lat 70.

AC/DC z pewnością szykuje coś specjalnego dla fanów z okazji 40-lecia wydania "Highway To Hell". Po długiej przerwie od mediów społecznościowych, grupa zaczęła publikować przeróżne nagrania na swoim Facebooku. Coraz częściej pojawiają się niespotykane nagrania z koncertów z lat 70.. Tym razem zespół opublikował filmik, na którym zespół wykonuje "The Jack" w 1979 roku.

Przeczytaj także

Wideo pojawiło się także na oficjalnym kanale zespołu na YouTubie. Zespół przygotował piosnkę na występ w australijskiej telewizji. Poprzednie lata nie oszczędzały AC/DC. Brian Johnson musiał przerwać trasę koncertową z powodu problemów ze słuchem. Zastąpił go Axl Rose. W 2017 roku zmarł Malcolm Young i to właśnie wtedy zespół usunął się w cień. Grupa zagrała ostatni koncert 15 czerwca 2016 roku.

Zobacz także: Grupa AC/DC opublikowała rzadkie nagranie koncertowe kanale na YouTube

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.