A co jeśli to Linkin Park napisałby "Master of Puppets" Metalliki? Zobaczcie świetne wideo

08.09.2022 16:38
A co jeśli to Linkin Park napisałby "Master of Puppets" Metalliki? Zobaczcie świetne wideo Fot. Justin Paludipan / Splash News/EAST NEWS

Wyobrażaliście sobie kiedyś, co by było, gdyby Linkin Park cofnął się do przełomu 1985 i 1986 roku, "opętał" członków Metalliki i napisał "Master of Puppets" po swojemu? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą próbkę takiego obrotu wydarzeń.

Oto Master of Puppets w wersji Linkin Park

Jeden z najbardziej utalentowanych muzycznie youtuberów na świecie Anthony Vincent postanowił zrealizować opisywany powyżej pomysł i wyszło mu to naprawdę zgrabnie - jak zresztą właściwie wszystko, czego dokonał na przestrzeni ostatnich kilku lat.

Polecamy

Owszem - z oryginału zostały właściwie tylko słowa piosenki, ale całość robi tak ogromne wrażenie, że szybko się o tym zapomina i "Master of Puppets" brzmi jak jakiś zagubiony banger z okresu między "Hybrid Theory" a "Meteorą". Zresztą posłuchajcie sami:

Polecamy

Ta wersja utworu jest natomiast rozszerzeniem fragmentu, który słyszeliśmy w wideo "Master of Puppets w 50 różnych stylach" - w nim Vincent zaprezentował nam przebój Metalliki nagrywany na modłę The Weeknda, Queen, Jamesa Browna, Smashing Pumpkins, czy Daft Punk. 

Nie wypada nie wspomnieć o tym, że "Master of Puppets" w finale "Stranger Things" sprawił, że kawałek nagle stał się praktycznie mainstreamowym przebojem. I chociaż Metallica na brak popularności raczej nie ma co narzekać, to nawet sam Lars Ulrich jest zadowolony z tego, że dzieciaki odkrywają ich muzykę. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.