Acid Drinkers w metalowym coverze „Nie, nie, nie” T.Love

Maciej Koprowicz
30.10.2017 09:22
Acid Drinkers w metalowym coverze „Nie, nie, nie” T.Love Fot. kadr z wideo

Otrzymaliśmy kolejny utwór z cyklu T.Cover, w ramach którego znani muzycy przerabiają w swoim stylu utwory T.Love. Wszystko z okazji jubileuszu zespołu Muńka.

T.Love zadebiutował w swojej rodzinnej Częstochowie dokładnie 35 lat temu, w 1982 roku. W ramach urodzinowego prezentu dla grupy zaprzyjaźnieni z nią artyści nagrywają nowe wersje wielkich przebojów kapeli Muńka Staszczyka.

Akcja pod hasłem T.Cover spotkała się z żywym odzewem na muzycznej scenie w naszym kraju, i to nie tylko rockowej. Kawałki T.Love biorą na warsztat zarówno uznane już gwiazdy, jak Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”), ale też zdolni debiutanci – łódzki zespół Mexyk przygotował raprockową wersję piosenki „To wychowanie”.

T.Love ma przyjaciół wśród przedstawicieli wszystkich gatunków muzycznych, także w środowisku metalowców. Wreszcie przyszedł czas na cover Muńka i spółki w interpretacji tuzów ciężkiego grania. Acid Drinkers, w szeregach których w ostatnim czasie doszło do zmian personalnych, wybrali piosenkę „Nie, nie, nie” z albumu „Model 01” z 2001 roku. W ich wersji trudno rozpoznać znany wszystkim pogodny, radiowy przebój. W dodatku dowcipni metalowcy wpletli w utwór fragment eurodance'owego hitu „No Limit” 2 Unlimited. Posłuchajcie sami:

Wygląda na to, że jubileuszowy rok działalności T.Love będzie jego ostatnim. Muniek Staszczyk zapowiedział, że po wypełnieniu zobowiązań koncertowych w tym roku grupa na jakiś czas odpocznie od sceny – kto wie, może już na stałe.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.