Adam Lambert pokazał swoje supermoce w nowym klipie. Posłuchaj singla "Superpower"

04.09.2019 16:43
Adam Lambert|undefined Fot. kadr z wideo

Oto kolejna piosenka zapowiadająca nowy album Adama Lamberta pod tytułem "Velvet".

Wokalista najwidoczniej mocno zauroczył się latami 70., bo postanowił swój najnowszy solowy krążek nagrać właśnie w takim klimacie. Już pierwszy singiel "New Eyes" pokazał, że mamy do czynienia z zupełnie innym brzmieniem niż na poprzedniej płycie Adama Lamberta zatytułowanej "Original High" z 2015. Wówczas wokalista zdecydował się nagrać taneczną płytę.

Adam Lambert z nowym singlem "Superpower"

Nadchodzące wydawnictwo Lamberta będzie się nazywać "Velvet" i na 2. singiel wokalista wybrał kawałek "Comin in Hot". Nadszedł czas na kolejny kawałek promujący nową płytę. Wokalista zaprezentował klip do singla "Superpower", w którym Lambert znowu przenosi się w czasie do lat 70. Zobaczcie, jakie supermoce ma wokalista w nowym teledysku:

Przeczytaj także

Album "Velvet" można już zamawiać w przedsprzedaży na empire.lnk.to. to. Adam Lambert w jednym z wywiadów wyznał, że pracując nad nowym albumem postanowił spróbować czegoś zupełnie innego:

Gdy chcesz brzmieć jak inni, chcesz mieć hity, ślepo podążasz za trendami - to po prostu może cię zmęczyć. Dlatego też zdecydowałem się "cofnąć" do pierwszych brzmień, które wywarły na mnie spory wpływ - był to David Bowie, Prince czy The Who.

Lambert na razie ma przerwę w koncertowaniu z Queen, ale już w styczniu 2020 wystartuje kolejna odnoga trasy Queen + Adam Lambert. Roger Taylor i Brian May poznali Adama Lamberta w 2009 roku w finale "American Idol". Wspólny występ muzyków został dobrze oceniony przez widzów i w 2012 roku odbyły się pierwsze koncerty pod szyldem Queen + Adam Lambert. Kolejne trasy koncertowe cieszyły się sporym zainteresowaniem fanów zarówno brytyjskiej kapeli, jak również i wokalisty. 

Zobacz także: Queen nagra materiał z Adamem Lambertem? Wokalista tego nie chce: "Queen to Freddie Mercury"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.