Queen nagra materiał z Adamem Lambertem? Wokalista tego nie chce: "Queen to Freddie Mercury"

22.05.2019 14:56
Queen|undefined Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Adam Lambert często słyszy pytanie dotyczące stworzenia nowego albumu z Queen, jednak uważa, że nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Queen poznał Adama Lamberta w 2009 roku w finale "American Idol". Wspólny występ muzyków został dobrze oceniony przez widzów i wkrótce pojawiły się plotki o trasie Queen z wokalistą. Rzeczywiście w 2012 roku odbyły się pierwsze koncerty pod szyldem Queen + Adam Lambert. Kolejne trasy koncertowe cieszyły się sporym zainteresowaniem fanów zarówno brytyjskiej kapeli, jak również i wokalisty.

Czy Queen nagra materiał z Adamem Lambertem?

Fani oraz dziennikarze często zastanawiają się nad tym, czy Queen wyda nowy studyjny materiał razem z Adamem Lambertem. Wokalista często podkreślał, że nie chce zastąpić Freddiego Mercury'ego i nie jest liderem Queen. W najnowszym wywiadzie z Hunger wyznał, że fani nie mają co liczyć na wspólnie nagrany materiał:

Ludzie cały czas nas pytają, czy chcemy coś razem nagrać. Nie wiem, czy to ma sens, bo to nie byłby Queen - Queen dla mnie to Freddie Mercury.

Muzyk wyznał, że to właśnie występowanie razem z Queen przynosi mu wiele radości:

Uwielbiam współpracować z Queen i występować z kapelą - daje to dużo satysfakcji i jest bardzo ekscytujące. Cieszę się, że mogę przedstawiać swoje pomysły tym dwóm dżentelmenom - szczególnie, gdy są z nich zadowoleni.

Przeczytaj także

Adam Lambert ma ostatnio ręce pełne roboty. Razem z Queen wyruszy 10 lipca 2019 w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Ponadto wokalista zapowiedział wydanie solowego albumu "Velvet". Jak dotychczas poznaliśmy singiel "New Eyes", który przypadł do gustu gitarzyście Queen. Ostatnia wizyta kapeli w Polsce odbyła się w 2017 roku - zagrał wówczas w Łodzi w Atlas Arenie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.