Agnieszka Chylińska, Paweł Kukiz i Janusz Panasewicz w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Joanna Chojnacka
16.04.2019 12:06
Agnieszka Chylińska |undefined Fot. kadr z wideo/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

W jednym z ostatnich odcinków programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy musieli wcielić się w znanych polskich artystów rockowych. Sprawdź, jak poradzili sobie z zadaniem.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się na tyle dużą popularnością wśród widzów, że doczekała się 11. edycji. Uczestnicy show w każdym odcinku muszą wcielać się w inną gwiazdę muzyki. W programie widzimy śpiewaków operowych, gwiazdy pop, a nawet artystów metalowych jak James Hetfield z Metalliki czy Adam Nergal Darski z Behemotha

Przeczytaj także

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Chylińska, Kukiz i Panasewicz

W ostatnim odcinku na scenie nie zabrakło klasyków polskiego rocka. Aktor Kazimierz Mazur znany z roli Kamila Hoffera w serialu "Na Wspólnej" wystąpił w roli Pawła Kukiza i wykonał hit "Całuj Mnie". Chociaż w sieci roi się od krytycznych komentarzy w stronę Mazura, to jurorzy programu chętnie nagradzali uczestnika najwyższymi notami.

Z kolei Kamil Pawelski, bloger znany jako Ekskluzywny Menel wcielił się w lidera Lady Pank, Janusza Panasewicza. Mężczyzna wskoczył w czarno-białe pasiaste spodnie i wykonał "Zamki Na Piasku".

Występ Pawelskiego nie umknął uwadze muzyków. Janusz Panasewicz nagrał dla uczestnika specjalne wideo oraz udostępnił informację o występie na zespołowym Facebooku. 

Trudne zadanie dostała także Katarzyna Dąbrowska, aktorka znana z serialu "Belfer", "Na Dobre i Na Złe" czy "Czas Honoru". Uczestniczka programu pojawiła się na scenie jako Agnieszka Chylińska i wykonała utwór "Królowa Łez". Oto jak poradziła sobie z tym trudnym repertuarem:

 

Zobacz też: >>Marylin Manson w Twoja Twarz Brzmi Znajomo<< 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.