Czy James Hetfield zabrzmiał znajomo?

Jakub Gańko
19.04.2017 09:28
Czy James Hetfield zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Zobaczcie jak Krzysztof Kwiatkowski poradził sobie w roli Jamesa Hetfielda w 7. odcinku programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wokalisty Metalliki nikomu nie trzeba przedstawiać. Charakterystyczna maniera i klasyczne „yeeeeah” to znaki rozpoznawcze, których nie da się podrobić - ale próbować zawsze można. Przed takim zadaniem stanął Krzysztof Kwiatkowski w siódmym odcinku popularnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Aktor mający na koncie współpracę z Teatrem Studio, Teatrem Stu i Teatrem Polskim, a także epizodyczne role m.in. w serialach „Na dobre i na złe” oraz „M jak miłość”, skrupulatnie przygotował się do roli metalowego idola. Pochwalił się tym na swoim profilu na Facebooku:

Który utwór Metalliki Krzysztof Kwiatkowski wykonał w programie? Tutaj wybór może wydawać się lekko kontrowersyjny, bowiem zamiast którejś z klasycznych kompozycji kojarzonych jednoznacznie z twórcami „Master of Puppets”, jego James Hetfield zaśpiewał tradycyjne „Whiskey in the Jar”, które Metallica scoverowała na potrzeby albumu „Garage Inc.”.

Wykonanie z „Twoja twarz brzmi znajomo” obejrzycie poniżej:

Nie był to pierwszy raz, kiedy James Hetfield pojawił się w tym programie. Jeśli tęsknicie do bardziej klasycznego oblicza wokalisty, właśnie z nim zmierzył się w 2015 roku aktor wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol i wokalista, Grzegorz Wilk. Jego kreacja znacznie różniła się od tej zaprezentowanej przez Kwiatkowskiego, ale i repertuar miał zupełnie inny...

Przypominamy „Enter Sandman” w jego wykonaniu:

Jeśli jesteście ciekawi, jakie wykonania mogliśmy oglądać w poprzednich edycjach, zobaczcie Radosława Pazurę w roli Dave'a Gahana z Depeche Mode czy Michała Grobelnego jako Bruce'a Dickinsona z Iron Maiden. Mieliśmy też Pawła Jasionowskiego wcielającego się w Tilla Lindemanna z Rammsteina oraz Monikę Dryl udającą Nergala z Behemotha.

 

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.