Agnieszka Chylińska znowu zaskakuje. Posłuchaj ballady "Kiedyś do Ciebie wrócę"

16.09.2022 17:37
Agnieszka Chylińska Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

To kolejna zapowiedź nowej płyty Agnieszki Chylińskiej, która ukaże się już jesienią 2022. Jak brzmi ballada, do której powstał specjalny klip?

Agnieszka Chylińska podzieliła się utworem "Kiedyś do Ciebie wrócę" - to kolejny numer zapowiadający album "Never Ending Sorry".  Artystka kontynuuje filmową historię zapoczątkowaną poprzednim singlem – tym razem w formie nieoczywistej ballady miłosnej.

Polecamy

Agnieszka Chylińska z balladą "Kiedyś do Ciebie wrócę". To zapowiedź nowej płyty "Never Ending Sorry"

W taki sposób Agnieszka Chylińska zapowiada drugi singiel z nadchodzącej płyty "Never Ending Sorry", która jest nie tylko projektem muzycznym, ale również filmowym: 

Tak, wiem. Kolejna piosenka o miłości i to klasycznie o tej, która dała się nabrać, użyć, wykorzystać. O tym, że można z powodu własnych lęków i obaw, szukając beznadziejnie bliskości z drugim człowiekiem, natrafić na jeszcze większe kłopoty. Ale... to przede wszystkim piosenka o miłości i szacunku do samych siebie. Mamy prawo kochać i po ludzku się zawieść. Mamy prawo marzyć i ufać, choć nie zawsze dobrze na tym wychodzimy. Trzeba nam iść dalej, pomimo bólu w sercu i, nie zatrzymując w nim urazy, nie przestawać wierzyć w człowieka, ale przede wszystkim w siebie i w swoje nieodwołalne prawo do miłości.

Posłuchajcie, jak brzmi najnowsza ballada Agnieszki Chylińskiej:

Polecamy

"Kiedyś do Ciebie wrócę" stanowi kontynuację historii filmowej, którą zapoczątkował teledysk do "Jest nas więcej". Ciąg dalszy tej zagadkowej fabuły zostanie przedstawiony w kolejnych klipach artystki.  

Single z najnowszego albumu fani będą mogli usłyszeć w trakcie nadchodzącej trasy koncertowej, której start zaplanowany jest już na listopad tego roku.

Trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej

  • 6 listopada – Klub Wytwórnia w Łodzi
  • 13 listopada – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu
  • 17 listopada – Sala Ziemi MTP w Poznaniu
  • 24 listopada – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu  
  • 2 grudnia – Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Agnieszka Chylińska tak zaprasza swoich fanów na nadchodzące, jesienne koncerty:

Czym dla mnie jest nowa trasa Never Ending Sorry? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się możliwe... Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic.... Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.