Akcja fanów na koncercie Rammsteina w Chorzowie. Na stadionie pojawią się... zakonnice

10.06.2019 15:00
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Występ Rammsteina zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, jak prezentuje się akcja fanów, którzy postanowili przygotować nietypową niespodziankę dla Rammsteina.

Fani Rammsteina już odliczają dni do koncertu kapeli w Polsce. Zespół zagra 24 lipca 2019 w Chorzowie na stadionie Śląskim i nagrania z poprzednich koncertów Rammsteina świadczą o tym, że na scenie będzie się działo naprawdę wiele. Polscy wielbiciele grupy postanowili przygotować specjalną koncertową akcję, by Rammstein na długo zapamiętał chorzowski koncert.

Akcja fanów na koncercie Rammsteina w Chorzowie

"Niech cały świat się dowie, jak Polacy kochają zespół Rammstein!" - tak organizatorka akcji, Kasia Wasik, napisała na specjalnym wydarzeniu na Facebooku "Zeig Dich", które związane jest z piosenką o tym samym tytule z najnowszej płyty Rammsteina. Akcja polega na tym, by panie ubrały strój zakonnic. Tego typu przebranie jest związane z zapowiedzianym przez Tilla Lindemannem klipem do "Zeig Dich", gdzie mają pojawić się zakonnice. Nie będzie to jedyna niespodzianka dla zespołu, również przed koncertem fanki mają w planach przygotowanie specjalnego show, którego szczegóły na razie nie są podane.

Kasia Wasik tak opowiedziała redakcji Antyradio.pl o swoim pomyśle:

Należę do grupy fanów Rammstein+Poland na Facebooku, gdzie kolega umieścił post odnoście trasy koncertowej Rammstein w Brazylii. Bardzo zazdrościł, że fani przebrali się na koncert inspirując się charakteryzacją Tilla do "Mein Teil' i zapytał czy u nas w Polsce fani mogliby zorganizować podobną akcję. Odpowiedziałam, że jak najbardziej można i wymyśliłam niespodziankę do piosenki "Zeig Dich" Rammsteina.

Dziewczyna stworzyła specjalne wydarzenie na Facebooku, żeby nagłośnić sprawę.Tam też znajdziecie więcej szczegółów na temat akcji.

zeig dich

Rammstein wydał nowy album

Na koncercie kapeli w Chorzowie oprócz dobrze znanych hitów, pojawią się również piosenki z najnowszego wydawnictwa Rammsteina. W setliście nie może oczywiście zabraknąć nowych singli "Deutschland", "Radio" czy "Ausländer".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.