Antek Smykiewicz jako Chad Kroeger z Nickelback w nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Joanna Chojnacka
25.02.2019 11:36
Twoja Twarz Brzmi znajomo Nickelback|undefined Fot. kadr z wideo/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

W premierowym odcinku nowego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawiła się rockowa grupa Nickelback. W rolę Chada Kroegera wcielił się Antek Smykiewicz.

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znani polscy artyści wcielają się w muzyków. Chociaż często sami aktywnie koncertują, na scenie podczas cotygodniowego show, na chwilę stają się zupełnie kimś innym. 23 lutego 2019 roku ruszyła 11. edycja programu, w której nie zabrakło rockowych akcentów. Aktorka i wokalista Ela Romanowska wcieliła się w rolę lidera Budki Suflera, Krzysztofa Cugowskiego. Z kolei Antek Smykiewicz wykonał hit grupy Nickelback

Przeczytaj także

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Smykiewicz jako lider Nickelback

Całkiem niedawno wokalista Slipknot, Corey Taylor znalazł zespół, który według niego zajmie miejsce najbardziej znienawidzonej kapeli rockowej - Nickelback. To właśnie w wokalistę Chada Kroegera wcielił się w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Antek Smykiewicz, który zaśpiewał hit "How You Remind Me". Wykonanie bardzo przypadło do gustu jurorom, którzy nie żałowali mu punktów w ostatecznym podsumowaniu występów. Smykiewicz przekonał do siebie także widzów Polsatu, pod nagraniem z programu na YouTubie posypały się pozytywne komentarze odnośnie Antka

Bardzo mi się podobało. Był rockowy pazur i charyzma, a to jest najważniejsze. Mam wrażenie, że odrobinkę się stresował, ale myślę, że z czasem trwania programu (a każdy ma jeszcze przed sobą mnóstwo występów) trema przejdzie.

Zobacz: >>Grzegorz Markowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo<<

 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.