Uczestniczka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo udawała Krzysztofa Cugowskiego. Jak wypadł jej występ?

Aleksandra Degórska
25.02.2019 11:26
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11|undefined Fot. kadr z wideo

Czy Ela Romanowska poradziła sobie z repertuarem Budki Suflera?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo polskie gwiazdy mają dosyć trudne zadanie, bo udają znanych muzyków. Nie jest to wcale takie proste, bo uczestnik talent show musi ruszać się jak wokalista, jak również podrobić jego wokal. Jest to piekielnie trudne zadanie i spore wyzwanie dla artystów. Również osoby odpowiedzialne za charakteryzację dwoją się i troją, żeby uczestnicy przypominali z wyglądu gwiazdy, których piosenki wykonują.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski z Budki Suflera

W 1. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawiła się Ela Romanowska. Aktorka zagrała w takich produkcjach, jak "Pokłosie" czy serial "Ranczo". W talent show musiała wcielić się w Krzysztofa Cugowskiego i wykonała utwór "Sen o dolinie".

Przeczytaj także

Kobieta w męskiej roli? Gdy Ela pojawiła się na scenie jurorzy byli w szoku, jak dobrze została ucharakteryzowana. Czy wokalnie kobiecie udało się podrobić Cugowskiego? Z tym już wyszło nieco gorzej.

Obejrzyjcie występ Eli Romanowskiej w roli wokalisty Budki Suflera:

1. odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała aktorka Katarzyna Dąbrowska, która wcieliła się w Chrisa Isaaka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Rockowi muzycy

W poprzednich edycjach programu nie zabrakło rockowych akcentów. Dotychczas usłyszeliśmy uczestników, którzy wcielili się m.in. w Agnieszkę Chylińską, Bono czy Phila Collinsa oraz Janusza Panasewicza. 10. edycją programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał muzyk Mateusz Ziółko.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.