Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Uczestnicy udawali Grzegorza Markowskiego i Chrisa Martina

Aleksandra Degórska
15.10.2018 13:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

W 6. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie zabrakło rockowego akcentu. Czy występ uczestnika w roli Grzegorza Markowskiego przypadnie Wam do gustu?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo sprawia, że gwiazdy polskiego show-biznesu muszą pokazać swoje aktorskie i wokalne umiejętności, żeby upodobnić się do znanych muzyków. Zadanie nie jest proste, ale właśnie na tym polega cała ta zabawa.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski

W 10. sezonie talent show spore sukcesy zdobywa Mateusz Ziółko, który wcielił się m.in. w Zbigniewa Wodeckiego i doprowadził jurorów do łez. W 6. odcinku talent show muzyk udawał charyzmatycznego frontmana grupy Perfect. Jurorzy byli pod wrażeniem metamorfozy uczestnika, który został dobrze ucharakteryzowany, jak również świetnie udawał wokal i manierę Grzegorza Markowskiego.

Pod koniec występu na scenie pojawił się sam Markowski, który był pod wrażeniem występu Mateusza Ziółki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Boogie z zespołu Łobuzy jako wokalista Coldplay

Artysta disco polo z zespołu Łobuzy tym razem udawał frontmana Coldplay, Chrisa Martin, który w utworze „A Sky Full of Stars” wyciąga wysokie nuty. Postarano się odwzorować kolorową produkcję sceniczną, z której słynie Coldplay.

Czy z zadaniem poradził sobie Boogie? Wokalnie mało przypominał Chrisa Martina, ale mimo to występ pełen konfetti spodobał się publiczności.

Rockowe i metalowe gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W 10. sezonie programu Twoja Twarz Brzmi Znajom zobaczyliśmy gwiazdy w rolach Janusza Panasewicza i Krzysztofa Klenczona, jak również Phila Collinsa oraz Liam Gallagher i Bono. Nie zabrakło również uczestników, którzy wcielili się w Lenny'ego Kravitza i Joe Cockera.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9 wygrał Filip Lato, który wcielił się w finałowym odcinku w Roberta Planta.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.