Aplikacja na telefon pozwoli poczuć atmosferę koncertu U2 bez wychodzenia z domu

Maciej Koprowicz
25.04.2018 11:09
Aplikacja na telefon pozwoli poczuć atmosferę koncertu U2 bez wychodzenia z domu Fot. Irish Independent / eyevine/EAST NEWS

Bono i spółka starają się grać rocka na miarę XXI wieku. Pod każdym względem – jeden z najpopularniejszych wykonawców na świecie nie zamyka się na nowoczesną technologię.

Aplikację o nazwie „U2 Experience” będzie można stosować zarówno podczas koncertów U2, jak i w domowym zaciszu, podczas słuchania nowego albumu Irlandczyków, „Songs Of Experience”.

Jak używać jej w trakcie show U2? W skład scenicznego wyposażenia grupy na koncertach wejdzie niemal 30-metrowa ściana LED. Po skierowaniu na nią telefonu czy smartfonu z zainstalowaną aplikacją pozwoli ona na „specjalnie opracowane, audiowizualne doświadczenie, pojawiające się w twoim mobilnym urządzeniu”.

Jeśli chcemy cieszyć się tym audiowizualnym doświadczeniem w domu, wystarczy skierować telefon z włączoną aplikacją na okładkę „Songs Of Experience”. U2 zapewnia, że w ten sposób można „poczuć smak tego, co czeka na koncercie”.

Aplikację można pobrać na IOS i Androida. Waży całkiem sporo, bo 223 MB, dlatego zalecana jest dla dobrych telefonów z dużą ilością wolnej pamięci.

U2 – „Songs Of Experience”

14. album studyjny w karierze U2, „Songs Of Experience” ukazał się 1 grudnia 2017. Album promowały utwory „You’re The Best Thing About Me” i „The Blackout”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.