U2 prezentuje klip do utworu „You’re the Best Thing About Me”

Kamil Kacperski
28.09.2017 13:47
U2 prezentuje klip do utworu „You’re the Best Thing About Me” Fot. kadr z wideo

Ostatni singiel U2 doczekał się wideoklipu. Sprawdźcie jak wygląda zapowiedź nowego albumu irlandzkiej formacji.

Singiel „You’re the Best Thing About Me” promuje nadchodzący, 14. studyjny album U2 zatytułowany „Songs of Experience". Kilka tygodni temu, 6 września 2017, do rozgłośni radiowych trafiła wersja audio tego utworu. Teraz muzycy zdecydowali się udostępnić klip do piosenki.

Zespół postanowił również zrobić fanom niespodziankę, publikując na swoim Facebooku utwór „Blackout” w wersji koncertowej. Piosenka ta pochodzi z albumu “Songs of Experience”, ale nie jest traktowana jako oficjalny singiel, a raczej jest po prostu prezentem dla słuchaczy.

Bono i spółka podzielili się również wykonywanym na żywo utworem „The Little Things That Give You Away”. Kompozycja była pierwszym utworem z nowego albumu, który muzycy zaprezentowali publiczności.

Zobaczcie jak „You’re the Best Thing About Me” wypada w wersji z wideo:

Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Jonas Åkerlund, natomiast zdjęcia zrobiono w Nowym Jorku. Utwór dotarł na szczyty notowań w Irlandii, Włoszech czy Wielkiej Brytanii, natomiast w serwisie iTunes zajął pierwsze miejsce sprzedaży w aż 15 krajach.

Album „Songs of Experience” ma być kontynuacją poprzedniego krążka grupy zatytułowanego „Songs of Innocence”. Na razie data premiery dzieła nie została oficjalnie potwierdzona.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.