Arek Jakubik pokazał kontrowersyjny klip do singla „Niemost”

Aleksandra Degórska
26.09.2018 11:27
Arek Jakubik z klipem do Niemost|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak prezentuje się się teledysk do 3. singla „Niemost” z albumu „Szatan na Kabatach”.

Arek Jakubik wydał solową płytę „Szatan na Kabatach” 20 kwietnia 2018. Przy albumie Jakubik ewidentnie odwołuje się do swoich idoli z lat 80.:  Joy Division, Krafwerk czy Bauhaus. Do tego wszystkiego jak zawsze pojawiły się gorzkie, inteligentne, ironiczno-sarkastyczne teksty piosenek o miłości, śmierci i samotności, wymieszane z celnymi obserwacjami współczesnej rzeczywistości.

Arek Jakubik z teledyskiem „Niemost”

Dotychczas opublikowano klipy do utworów „Dziś W Internecie” oraz „Szatan na Kabatach”. Utwór „Niemost” stał się trzecim singlem z tej płyty, do którego powstał teledysk. Za reżyserię klipu odpowiadają Oskar Marciniuk oraz Marcin Kurowski.

Tym razem Arek Jakubik wcielił się w patologa i badał ciało mężczyzny, który wyśpiewywał słowa piosenki.

Arek Jakubik w filmie „Kler”

Muzyk miał ostatnio mocno napięty grafik ze względu na film „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. Arkadiusz Jakubik zagrał księdza Kukułę, który pomimo swojej żarliwej wiary, z dnia na dzień coraz mniej ufa otaczającym go parafianom. Jego bohater przechodzi największą przemianę, z czym Jakubik radzi sobie znakomicie.

Film „Kler” podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zdobył 3 statuetki: nagrodę publiczności, nagrodę za scenografię i nagrodę specjalną za poruszenie istotnego społecznie tematu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.