Arek Jakubik z Dr Misio pokazał klip do solowego utworu „Szatan na Kabatach”

Aleksandra Degórska
20.04.2018 13:21
Arek Jakubik w teledysku Szatan na Kabatach|undefined Fot. kadr z wideo

Muzyk wcielił się w rolę diabła. Zobaczcie, jak potoczyły się jego losy w najnowszym teledysku.

20 kwietnia 2018 ukazał się solowy album Arka Jakubika „Szatan na Kabatach”. Jak mówi sam wokalista nagrał ją dla siebie i swoich kumpli, fanów, którzy widzą świat podobnie jak on. Muzyk tym albumem odcina się od swojego zespołu Dr Misio i szuka innych środków wyrazu.

Przy albumie „Szatan na Kabatach” Jakubik ewidentnie odwołuje się do swoich idoli z lat 80.: Joy Division, Krafwerk, Bauhaus czy Cabaret Voltaire. Współtwórcą płyty jest Kuba Galiński, producent muzyczny wielu uznanych artystów takich jak: Ania Rusowicz, Ania Dąbrowska, Janusz Panasewicz czy właśnie Dr Misio.

Dotychczas mogliśmy obejrzeć klip do utworu „Dziś W Internecie”, natomiast w dzień premiery albumu pojawił się teledysk do tytułowego kawałka.

Nowa solowa płyta Arka Jakubika

Płyta jest ambitną, momentami zaskakująco przebojową, ale skierowaną do wyrobionego słuchacza propozycją, gdzie muzycznie panuje absolutny eklektyzm. Od cyber punka, przez elektro-pop, techno, czy post new wave. Fani mogą się poczuć mocno zaskoczeni zwłaszcza, że zaledwie rok upłynął od premiery ostatniej płyty Dr Misio „Zmartwychwstaniemy”.  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.