Axl Rose jako „obrzydliwa kobieta” w „American Dad”. Osoby o słabych nerwach mogą tego nie wytrzymać

Aleksandra Degórska
11.05.2018 16:42
Axl Rose z Guns N' Roses|undefined Fot. Eamonn and James Clarke/PA Images/EAST NEWS; kad z wideo

Najgorsza tortura? Oglądanie zdjęć Axla Rose'a z koncertów Guns N' Roses...

Internauci lubią sobie pożartować z Axla Rose'a szczególnie, gdy się trochę mu przytyło i nie jest już bożyszczem nastolatek. W końcu kiedyś paradował na scenie bez koszulki i powodował, że dziewczyny mdlały na jego widok. Teraz natomiast swoją tuszę ukrywa pod koszulkami oraz szalami i chociaż trochę schudł na potrzeby trasy koncertowej Guns N' Roses to fanki nadal tęsknią za dawnym Axlem.

Tymczasem twórcy kreskówki „American Dad”, którzy są również odpowiedzialni za serial „Family Guy”, postanowili zażartować z wokalisty Guns N' Roses. Animowany serial emitowany jest od 2005 roku i opowiada o Stanie Smith, który jest agentem CIA oraz jego rodzince. 

Axl Rose w „American Dad”

Jego syn, Steve, zostaje poddany torturom i musi oglądać różne zdjęcia - obok atrakcyjnych dziewczyn pojawiają się fotografie Axla Rose'a. Bohater nie może znieść tych zdjęć „obrzydliwej kobiety”, jak sam określił Axla i cała akcja źle się dla niego kończy.

Nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy rockowa postać pojawia się w „American Dad”. Na początku 2016 roku fani mogli obejrzeć odcinek z postacią łudząco przypominającą Jamesa Hetfielda.

Guns N' Roses w Polsce 2018 - bilety

Axla Rose'a będziemy mogli zobaczyć już niebawem na żywo, bowiem Guns N' Roses odwiedzi kolejny raz Polskę. Koncert odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.