Jak zmieniał się styl ubioru Axla Rose'a na przestrzeni lat?

Aleksandra Degórska
06.02.2018 17:09
|north Fot. East News; ons.pl; Tony Andolfi/Splash News/EAST NEWS

Wokalista Guns N' Roses obchodzi urodziny 6 lutego i z tej okazji przedstawiamy Wam najciekawsze stroje frontmana.

Z czym kojarzą się lata 80.? Mocne kolory, bujne fryzury i dużo biżuterii - kicz był naprawdę w modzie, a minimalizm w ogóle nie wchodził w grę. Muzycy zwracali szczególną uwagę na wizerunek ze względu na możliwość promocji na MTV, który przeżywał wówczas swój złoty okres. Artyści zatem prześcigali się w pomysłach jeśli chodzi o image i klipy.

57 lat temu urodził się Axl Rose

Muzycy Guns N’ Roses stawiali swoje pierwsze muzyczne kroki w kapelach glam metalowych, zatem wygląd był niezwykle ważny. Artyści zatem mieli długie, natapirowane włosy, skórzane spodnie, rzucająca się w oczy biżuteria, chusty oraz mocny makijaż. Guns N’ Roses w konsekwencji wyrobił swój własny styl muzyczny, jak również i image. Oczywiście wszystkie oczy nastolatek były zwrócone w stronę gołej klaty Axla, a jego kołysanie biodrami przyprawiało dziewczyny o zawrót głowy.

Przeczytaj także

Z biegiem lat jednak wokalista zmienił swój styl, zdecydowanie chętniej zasłaniał swoje ciało, chociaż nadal nie wyznaje minimalizmu. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat muzyk zamienił krótkie bokserki na rozerwane jeansy.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.