Balet w nowym teledysku Papa Roach do „None Of The Above”

Maciej Koprowicz
30.03.2018 10:24
Balet w nowym teledysku Papa Roach do „None Of The Above” Fot. kadr z wideo

Spokojnie, to nie „Jezioro Łabędzie”. Zapomnijcie o białych rajtuzach – Papa Roach pokazuje nam, jak wygląda balet XXI wieku.

Papa Roach wciąż promuje swój udany album „Crooked Teeth” z 2017 roku. Po utworze tytułowym, „American Dream” i „Born For Greatness” muzycy wytypowali do promocji zamykającą krążek piosenkę „None Of The Above”. 

Numetalowcy po raz kolejny pokusili się o zapadający w pamięć wideoklip. W obrazku do „Born For Greatness” oglądaliśmy niepełnosprawnych performerów, wykonujących ewolucje na wózkach inwalidzkich. Teraz Papa Roach zaprosił do współpracy... grupę baletową. 

Balet i rock? Takie zestawienie pasuje do siebie jak pięść do nosa. Wyobrażacie sobie tatuowanych twardzieli, występujących na scenie z dziewczynkami w rajstopach i tutu? My też nie. Ale zespół Jacoby Shaddixa udowodnił, że ciężkie granie i balet nie muszą być sobie przeciwstawne.

Oczywiście także sztuka baletowa rozwija się tak, by sprostać wyzwaniom XXI wieku. Młodzi tancerze opanowują już nie tylko tradycyjną choreografię, ale mają też w repertuarze nowoczesne ruchy taneczne. Z Papa Roach w teledysku do „None Of The Above” wystąpiła grupa baletowa DanceXperience, a film kręcono na zamku Beaufort w Luksemburgu. Zobaczcie sami:

Papa Roach – koncert w Polsce w 2018

Amerykański zespół będziemy mieli okazję zobaczyć w tym roku w naszym kraju. Papa Roach będzie gwiazdą Czad Festiwal 2018 w Straszęcinie, który odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2018. Bilety na Czad Festiwal dostępne są w cenie 259 zł na stronie Czad Festiwalu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.