Blackmetalowe skarpetki "nagrały" świąteczną parodię. Posłuchaj utworu "Frostbite The Snowman" [WIDEO]

24.12.2019 10:25
Blackmetalowa skarpetka|undefined Fot. kadr z wideo

Ma kanale Sock Puppet Parody pojawił się kolejny świąteczny film. Tym razem skarpetki wcieliły się w blackmetalowców.

Na kanale Sock Puppet Parody na YouTubie pojawiają się nagrania oddające hołd kultowym rockowym kapelom. Można tam obejrzeć skarpetkowe wykonania coverów Misfits, System Of A Down czy White Zombie. Twórcy kanału stworzyli również specjalną serię filmów na święta, które zatytułowali "Immortal Christmas".

Blackmetalowe skarpetki nagrały utwór "Frostbite The Snowman"

Świąteczny black metal? W internecie wszystko jest możliwe. Właściciele kanału Sock Puppet Parody postanowili tym razem przebrać swoje rockowe skarpetki za prawdziwych blackmetalowców. Frontmanem kapeli został bałwan ozdobiony corpse paintem i odwróconym krzyżem na czole, który przez swój cylinder może niektórym przypominać Kinga Diamonda. Kukiełki "wykonały" wspólnie utwór "Frosty the Snowman", który bardzo spodobał się widzom. 

Przeczytaj także

W opisie filmu czytamy, że klip został nakręcony dwa wieczory przed świętami między norweskimi szczytami górskimi. Ekipa Immortal Christmas ponoć wzięła udział w konkursie na najlepszego bałwana. W jury miał zasiadać sam Święty Mikołaj. Muzykujące skarpetki z tej okazji wskrzesiły postać Frostbite The Snowman, sięgnęły po gitary i zniszczyły konkurencję. 

Zobacz też: Top 20 najbardziej irytujących świątecznych utworów 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.