Blink-182 narzeka, że "kiedyś to były czasy, a teraz już nie ma czasów" w klipie do "Generational Divide"

22.06.2019 13:50
blink-182|undefined Fot. kadr z wideo

Oczywiście trochę żartujemy w tytule, ponieważ panowie raczej zastanawiają się nad tym, czy ich ewolucja z zespołu "dla beki" w jeden z najważniejszych zespołów rockowych XXI wieku była tego warta. Posłuchajcie nowego, ciężkiego singla Blink-182.

W sieci 21 czerwca 2019 roku pojawił się klip do nowego singla zespołu blink-182 zatytułowany "Generational Divide". Utwór pochodzi z nadchodzącego 8. albumu studyjnego tercetu, który jak na razie nie ma jeszcze tytułu (a przynajmniej panowie dotychczas nie podzielili się nim publicznie). W nowym kawałku formacja po raz kolejny (po wydanym niedawno "Blame It On My Youth") stara się pogodzić ze swoim wiekiem i retrospektywnie patrzy na swoje osiągnięcia oraz miejsce w popkulturze.

blink-182 udostępnił nowy singiel

Utwór "Generational Divide" jest jednak zdecydowanie cięższy i szybszy od wspomnianego singla "Blame It..." - zespół zdecydowanie powraca do starej prędkości znanej z ich pierwszych albumów, czy jak kto woli "czasów świetności" blink-182. Panowie zastanawiają się, czy teraz jest lepiej, niż właśnie kilkanaście lat temu, gdy byli jedynie nastolatkami chcącymi podbić świat ze swoją pop punkową muzyką i niegrzecznymi tekstami. Cóż, na to pytanie prawdopodobnie odpowiedzą fani zespołu - posłuchajcie zatem "Generational Divide":

Przeczytaj także

Dyskografię blink-182 zamyka wydany w 2016 roku album "California", który dwa lata później doczekał się rozszerzonej wersji deluxe ochrzczonej mianem "California Redux". Panowie zapowiedzieli niedawno swój 8. krążek, ale zanim usłyszymy nową muzykę od tercetu, to zespół zabierze nas w podróż do przeszłości - ogłosił bowiem trasę po USA, na której blink-182 będzie grał w całości płytę "Enema of the State" z okazji jej 20-lecia.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.