Blink-182 opowiada o „parkingu”

Robert Skowronski
AKTUALIZACJA 21.02.2020 17.03.2017 12:40
AKTUALIZACJA 21.02.2020 17.03.2017 12:40
Blink-182 opowiada o „parkingu” Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Punkowe trio nie odpuszcza. W sieci zadebiutowało lyric video do zupełnie nowego numeru Blink-182. Posłuchajcie „Parking Lot”.

Krążek „California”, z którego pochodzi m.in. utwór „She's Out of Her Mind”, ukazał się w 2016 roku, a kalifornijski zespół ma dla swoich fanów już kolejną nowość. Trio Mark Hoppus, Travis Barker i Matt Skiba pochwaliło się numerem „Parking Lot”, który ukaże się na wersji deluxe wymienionego albumu. Premiera jest zaplanowana na 19 maja 2017 roku.

Nowa kompozycja to powrót do przeszłości i czasów młodości na przedmieściach. Tekst mówi jasno, że dla muzyków były to „najlepsze noce ich życia”, kiedy można było pić na pociągach czy po prostu wygłupiać się na parkingu.

Na wersji deluxe „California” znajdzie się aż 11 nowych kawałków oraz akustyczna wersja „Bored To Death”. O procesie nagrywania tych utworów opowiedział Travis Barker:

Poczuliśmy potrzebę nagrania więcej muzyki, więc wróciliśmy do studia. Zaczęło się od trzech lub czterech piosenek, ale skończyło się na dwunastu, z których byliśmy naprawdę zadowoleni.

Posłuchajcie więc co napawa Travisa Barkera dumą:

Mark Hoppus, Travis Barker i Matt Skiba nie próżnują, podobnie zresztą jak ich stary przyjaciel Tom DeLonge. Eks-muzyk Blink-182 został nagrodzony za prowadzenie swoich badań nad UFO. Firma Open Minds Productions przyznała DeLonge'owi nagrodę UFO Researcher Of The Year. Tak te zaszczyty skomentował sam zainteresowany:

 Bardzo doceniam fakt przyznania mi nagrody za moje badania, ale to na pewno nie jest moje ostatnie słowo.

Oto wideo od Open Minds Productions poświęcone muzykowi:

Przypominamy, że Tom w kwietniu 2016 roku wydał książkę „Sekret Machines Book 1: Chasing Shadows”. Ma ona stanowić część większego projektu multimedialnego, który przedstawi nam prawdę o obcych.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.