Blink-182 w klipie do „Bored To Death”

Aleksandra Degórska
21.06.2016 09:48
Blink-182 w klipie do „Bored To Death” Fot. kadr z wideo

Zespół zaprezentował pierwszy teledysk do singla z nadchodzącego krążka. Zobaczcie, jak prezentuje się to wideo.

Album zatytułowany „California”, który będzie następcą „Neighborhoods” z 2011 roku, pojawi się już niebawem, bo 1 lipca 2016. Jako pierwszy singiel z tego wydawnictwa wybrano utwór „Bored To Death”.

Następnie udostępniono „Built This Pool” - 16-sekundowy przerywnik, który zespół zaprezentował jako 10 godzinny utwór. Potem fani mogli zapoznać się z numerem „Rabbit Hole”.

Teraz przyszła pora na pierwszy klip stworzony do kompozycji „Bored To Death”. Jest to pierwszy teledysk od 2012, kiedy to pojawiło się wideo do kompozycji „After Midnight”.

W 2015 roku Tom DeLonge odszedł z Blink-182 z powodu różnic artystycznych, jak również rozbieżności grafików. Mimo tych trudności zespół postanowił dalej tworzyć i zatrudnił Matta Skibę, z którym rozpoczęto pracę nad nowym wydawnictwem. 

Zespół miał 30 utworów zanim producent John Feldmann zdecydował o tym, by wybrać tylko 16 kompozycji.

Mark Hoppus przyznał w jednym z wywiadów, że praca nad najnowszym krążkiem wyglądała zupełnie inaczej w porównaniu do tworzenia wcześniejszego wydawnictwa:

Tworząc „Neighborhoods” wszyscy razem współpracowaliśmy kilka dni w studiu Travisa, a potem rozchodziliśmy się i każdy pracował oddzielnie przez dłuższy czas. Tym razem wszyscy byliśmy w jednym pomieszczeniu skupiając się maksymalnie na nagraniu.

Wokalista jest niezwykle zadowolony z efektów pracy:

Tak właśnie powinien brzmieć Blink-182 w 2016 roku. Jest szybko, agresywnie, niepokojąco - to jest wszystko, co chciałbym usłyszeć na albumie Blink-182.

Skiba również zauważa, że ten krążek prezentuje się bardzo dobrze:

To był bardzo wyjątkowy proces. Możesz to usłyszeć - punk rock powinien brzmieć gwałtownie, a nie nijako.

Wraz z datą premiery albumu dowiemy się, czy rzeczywiście album „California” jest taki, jak przedstawiają go muzycy.

Jak oceniacie klip do „Bored To Death”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.