Bono, The Edge i DJ Martin Garrix stworzyli utwór na EURO 2020. Posłuchaj "We Are The People" [WIDEO]

14.05.2021 13:24
U2 i Martin Garrix z piosenką na EURO 2020 Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Oto oficjalny utwór EURO 2020, który powstał we współpracy Martina Garrixa z muzykami U2.

Po ponad roku oczekiwania i utrzymywania jej w tajemnicy, oficjalna piosenka UEFA EURO 2020 ujrzała nareszcie światło dzienne! Posłuchajcie, jak brzmi singiel "We Are The People" Martina Garrixa, z udziałem muzyków U2, Bono i The Edge.

Polecamy

Martin Garrix, Bono i The Edge z utworem na EURO 2020. Posłuchaj "We Are The People" [WIDEO]

Jak czytamy w materiałach prasowych, już od wczesnych etapów trzyletniego procesu twórczego Garrix miał przeczucie, że wokal Bono idealnie wpasuje się w "We Are The People". Wizja Martina ożyła, kiedy zarówno on, jak i jego kolega z zespołu U2, The Edge, zgodzili się na współpracę z producentem. Gdy Bono pisał tekst i tworzył melodię, The Edge dodawał wiodące gitarowe riffy. Posłuchajcie zatem, jak brzmi oficjalna piosenka EURO 2020.

"We Are The People" ma za zadanie odzwierciedlać pozytywne nastawienie, nadzieję i determinację – wartości wymagane, aby każdy zespół odniósł sukces. Oferuje także poczucie wspólnoty, które świetnie pasuje do tematu UEFA EURO 2020: Jedność. Po raz pierwszy w historii turniej rozgrywany jest na całym kontynencie.Każdym Mistrzostwom UEFA EURO od 1992 roku towarzyszyła do tej pory oficjalna piosenka takich artystów jak Nelly Furtado, Simply Red i Enrique Iglesias. Oprócz „We Are The People”, Garrix stworzył także oficjalny walkout turnieju.

Polecamy

UEFA EURO 2020 po raz pierwszy w historii zawodów odbywa się na całym kontynencie, w sumie w 11-stu miastach. Gospodarzami tego lata będą Amsterdam, Baku, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym, Petersburg i Sewilla. Do pierwsze starcia Turcji z Włochami dojdzie 11-ego czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. Finał odbędzie się 11. lipca na londyńskim stadionie Wembley.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.