Polska artystka z międzynarodowym sukcesem na Spotify. Jej nowy album zrobił furorę za granicą

13.05.2021 15:48
Spotify Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Sprawdźcie, która wokalistka narobiła sporo zamieszania na Spotify za granicami Polski.

Jeżeli jeszcze nie znacie tej wokalistki, to warto to zmienić, bo dziewczyna odnosi spore sukcesy nie tylko w Polsce. Mowa o młodziutkiej sanah, która po sukcesie płyty "Królowej dram" wydała jesienią 2020 roku EP-kę "BUJDA" z hitem "No sory". Równo rok od premiery debiutu ukazał się drugi album studyjny, "Irenka", na którym pojawił się Dawid Podsiadło. Okazuje się, że album spodobał się również zagranicznym użytkownikom Spotify.

Polecamy

Polska artystka z międzynarodowym sukcesem na Spotify. Jej nowy album zrobił furorę za granicą

Spotify opublikowało listę Top 10 Global Album Debuts w dniach 7-9 maja. To właśnie w tym zestawieniu pojawiła się sanah, która wskoczyła na 4. pozycję pokonując chociażby Rag'n'Bone Mana. W zestawieniu mamy jeszcze jeden polski akcent w postaci albumu "OIO" nagranego przez Oki, Young Igi i Otsochodzi.

Spotify stworzyło playlistę dla zaszczepionych przeciw Covid-19

Okazuje się, że od 1 stycznia na Spotify powstało aż 7700 playlist dotyczących szczepień przeciwko Covid-19. Dlatego serwis streamingowy stworzył własne zestawienie 25 piosenek - na playliście Vaccine Songs znalazły się m.in. takie utwory, jak "The Final Countdown" Europe, "Shot in the Dark" AC/DC, "I'm Still Standing" Eltona Johna czy "Here Comes the Sun" The Beatles.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.