Borys Szyc jak Freddie Mercury? Aktor zaśpiewał „We Will Rock You” w programie Kuby Wojewódzkiego

Sergiusz Kurczuk
12.10.2018 11:22
Borys Szyc jak Freddie Mercury? Aktor zaśpiewał „We Will Rock You” w programie Kuby Wojewódzkiego Fot. kadr z programu Kuba Wojewódzki

Czy Borys Szyc mógłby zagrać Freddiego Mercury'ego? W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego zaprezentował swój talent wokalny. Jak sprawdził się w utworze Queen?

Chociaż Borys Szyc czasem występuje w dość żenujących produkcjach, talentu aktorskiego nie można mu odmówić. Okazuje się, że aktor z powodzeniem mógłby rozpocząć karierę wokalną. Udowodnił to w najnowszym odcinku programu Kub Wojewódzki, którego był gościem. Szyc nie tylko zaprezentował swój wokal, ale również pokazał, że ma doby gust muzyczny, ponieważ zaśpiewał utwór z repertuaru grupy Queen. Jak sprawdził się w piosence „We Will Rock You”? 

Borysz Szyc u Wojewódzkiego śpiewa „We Will Rock You” Queen

Aktor wystąpił w programie z okazji premiery nietypowej platformy streamingowej TheMuBa - miejsca w internecie poświęconemu teatrowi, muzyce i tańcowi. Szyc postanowił połączyć tradycyjne formy ekspresji artystyczne z nowoczesnymi technologiami. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki zapytał gwiazdora o jego umiejętności wokalne. Aktora nie trzeba było długo prosić o próbkę talentu. Dostał mikrofon i zaśpiewał fragmenty dwóch utworów. Jednym z nich był „We Will Rock You” zespołu Queen

Chociaż do Freddiego Mercury'ego mu daleko, piosenka Queen w interpretacji Szyca wyszła całkiem sprawnie. Mimo talentu aktor raczej nie przebiłby swoimi umiejętnościami Ramiego Maleka, który wcielił się w piosenkarza w biografii „Bohemian Rhapsody”. Szyc wystąpił niedawno w nominowanym do Oscara filmie Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Niedługo zobaczymy go również jako Józefa Piłsudskiego w produkcji zatytułowaną po prostu „Piłsudski”

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.