Bring Me The Horizon wyda zapis z koncertu z orkiestrą

Aleksandra Degórska
17.10.2016 12:29
Bring Me The Horizon wyda zapis z koncertu z orkiestrą Fot. kadr z wideo

Już w grudniu 2016 roku światło dzienne ujrzy koncertówka, która dokumentuje wyjątkowy występ formacji z orkiestrą symfoniczną. Zobaczcie, jak prezentuje się to wydawnictwo.

11 września 2015 roku Bring Me The Horizon wydał studyjny album „That’s The Spirit”, z którego pochodzą takie utwory, jak „Throne”, „Happy Song” czy „True Friends”. W związku z tym zespół wyruszył w trasę koncertową promując to wydawnictwo. Jeden z tych występów był jednak naprawdę wyjątkowy.

22 kwietnia 2016 roku Bring Me The Horizon wystąpił z orkiestrą w Royal Albert Hall w Londynie, a dochód z tego show przeznaczono na rzecz Teenage Cancer Trust. Koncert został w całości nagrany i początkowo miał zostać wydany na DVD we wrześniu 2016. Data premiery jednak została zmieniona i zapis pojawi się w konsekwencji 2 grudnia 2016 roku.

Zobaczcie krótką zapowiedź tego wydawnictwa:

Koncertówkę już można zamawiać w przedsprzedaży na stronie Bring Me The Horizon. Fani mogą wybrać wersję elektroniczną, CD, DVD, Blu-Ray, na winylu, jak również z książką ze zdjęciami. Ceny wahają się od 9,99 funtów do 73,66 funtów.

Tak prezentuje się nowa koncertówka:

foto: bringmethehorizon.pmstores.co Fot. foto: bringmethehorizon.pmstores.co

Jeśli zaciekawił Was ten występ to na razie możecie obejrzeć nagrania fanów z tego show:

Zespół dalej koncertuje w ramach trasy i najbliższy występ odbędzie się 31 października 2016 roku w Greenwich w Wielkiej Brytanii. Kolejne koncerty odbędą się w ojczyźnie kapeli oraz w Belgii i Holandii.

Sięgnięcie po nową koncertówkę Bring Me The Horizon?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.