Budka Suflera ma trzech wokalistów. Kogo zobaczymy na nadchodzącym koncercie?

27.01.2022 11:10
Budka Suflera Fot. Krzysztof Radzki/East News

Nie tylko Jacek Kawalec stanie przed mikrofonem na koncercie Budki Suflera.

Pojawienie się nowego wokalisty w Budce Suflera wywołało sporo emocji. Jedni są zachwyceni, że aktor Jacek Kawalec wystąpi na najbliższym koncercie zespołu na finale WOŚP w Legnicy, inni uważają, że kapela powinna przejść na emeryturę. W zespole śpiewa również Robert Żarczyński i okazuje się, że Budka Suflera ma nie 2, a nawet 3 wokalistów. 

Polecamy

Budka Suflera ma trzech wokalistów. Kogo zobaczymy na nadchodzącym koncercie?

Tomasz Zeliszewski wyznał w rozmowie z tvn24.pl, że na nadchodzącym koncercie WOŚP na scenie, oprócz dwóch wokalistów, pojawi się również 18-letnia Irena Michalska:

Jacek jest wspaniałym wokalistą i to on weźmie na siebie ciężar występu, ale oczywiście pojawi się również Robert Żarczyński, który już śpiewa z grupą oraz młoda dama - Irena Michalska.

Wokalistka pochodzi z Nowego Sącza i wygrała Festiwal im. Jonasza Kofty "Moja Wolności 2021". Na tym właśnie konkursie zwrócił na nią uwagę basista Budki Suflera, Mietek Jurecki. Muzycy postanowili współpracować z młodą wokalistką i zagrali razem na koncercie w Lublinie w sierpniu 2021.

Gdy ogłoszono, że do Budki Suflera dołączy Jacek Kawalec, poproszono o komentarz Krzysztofa Cugowskiego, który powiedział redakcji onet.pl:

Budka Suflera zakończyła działalność w 2014 r. Wszystkie działania po tej dacie są smutnym demolowaniem legendy.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.