Była żona Nikkiego Sixxa oskarża go o niepłacenie alimentów

16.07.2019 13:54
Nikki Sixx|north Fot. EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Donna D'Errico twierdzi, że muzyk błędnie interpretuje ich porozumienie rozwodowe i nie płaci alimentów.

Aktorka Donna D'Errico, znana z serialu "Słoneczny Patrol", wzięła ślub z Nikki Sixx w 1996 roku. W 2001 roku urodziła się córka Frankie-Jean Mary i tuż po tym para zdecydowała się na separację. Małżeństwo rozpadło się w 2007 roku.

Była żona Nikkiego Sixxa oskarża go o niepłacenie alimentów

Kobieta zarzuca byłemu małżonkowi, że interpretuje porozumienie rozwodowe w taki sposób, by nie płacić pieniędzy, które jej się należą. Serwis The Blast dotarł do dokumentów złożonych przez kobietę w sądzie, w których twierdzi, że Sixx nie wypłacił nadal 24,771 dolarów, które powinny trafić do jej córki. Muzyk miał płacić 8,257 dolarów miesięcznie na rzecz swojej córki aż do 31 marca 2019 lub do momentu, gdy Frankie skończy liceum. D'Errico twierdzi, że córka nadal pozostała w szkole, dlatego jej były mąż powinien dalej płacić jej alimenty. Tak jednak się nie stało i Nikki Sixx przestał płacić należne pieniądze 31 marca 2019.

Przeczytaj także

D'Errico ma również pretensje o niewywiązanie się z zobowiązań alimentacyjnych między małżonkami. W porozumieniu wyjaśniono, ile pieniędzy ma dostać była żona w zależności od zarobków muzyka. Kobieta twierdzi, że Sixx odliczył część wydatków, przez co otrzymała mniej pieniędzy. 

foto: shutterstock.com Fot. foto: shutterstock.com

Film o Motley Crue "The Dirt"

W najnowszym filmie biograficznym "The Dirt" ukazano szalone losy grupy Motley Crue w latach 80., czyli w momencie największej popularności grupy. Obraz jest adaptacją książki o tym samym tytule. Materiał wyreżyserował Jeff Tremain znany z pełnometrażowej produkcji "Jackass". W rolę Vince'a Neila wcielił się Daniel Webber znany z "Punishera", Tommy'ego Lee zagrał Machine Gun Kelly, a gitarzystą Mickiem Marshem jest Iwan Rheon z "Gry o Tron" czy "Misfits".  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.