„Chop Suey!” System of a Down w zwierzęcym coverze

Jakub Gańko
12.07.2016 13:54
„Chop Suey!” System of a Down w zwierzęcym coverze Fot. kadry z wideo + Bóg Pejnta

Pamiętacie przebój System of a Down? Pora przypomnieć go sobie w wersji z naszymi ulubionymi psami, kotami i resztą zwierzyńca...

„Chop Suey!” to do dziś jeden z największych przebojów Serja Tankiana i spółki. Wydany jako pierwszy singiel z albumu „Toxicity” otworzył mu prosta drogę do platynowych płyt i zapewnił pierwszą w historii nominację do nagrody Grammy. Od tamtej pory utwór System of a Down stał się znakiem rozpoznawczym zespołu.

Dość wspomnieć, że w rozmaitych zestawieniach najlepszych rockowych singli XXI wieku, kawałek zawsze zajmuje wysokie miejsca - na liście portalu Loudwire uplasował się nawet na samym szczycie! Jednak już w chwili premiery - mimo niesprzyjających okoliczności po 11 września 2001 roku - radził sobie na listach przebojów lepiej niż jakikolwiek inny utwór zespołu.

Prawdopodobnie każdy z Was doskonale kojarzy ten kawałek i rozpoznałby go już po pierwszych dźwiękach. Sprawdźcie więc, jak będą Wam pasowały do nich odgłosy wydawane przez doskonale nam już znane zwierzęta. Trzeba przyznać, że harmonie układane przez System of a Down pasują do ich możliwości jak ulał.

Tym razem w zwierzęcej orkiestrze pojawiło się kilku nowych wykonawców, w tym papuga i hipopotam, ogólny charakter całości został jednak niezmieniony. Jeśli podobały Wam się poprzednie zwierzęce interpretacje znanych rockowych przebojów, z pewnością nie przejdziecie obojętnie również obok tego.

Oto „Chop Suey!” jakiego jeszcze nie słyszeliście:

Chcecie więcej zwierzęcych coverów? Nie zapomnijcie sprawdzić jak zwierzaki poradziły sobie w „Numb” Linkin Park, „Where Is My Mind” Pixies i „Seven Nation Army” The White Stripes. Zobaczcie też kocie „Bring Me to Life” Evanescence i kozie „Duality” Slipknota. Fani System of a Down mają do obejrzenia jeszcze „I-E-A-I-A-I-O”.

I jak Wam się podoba taka wersja hitu System of a Down?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.