Co by było gdyby muzycy KISS pracowali w supermarkecie? [WIDEO]

23.11.2020 16:44
KISS Fot. shutterstock.com

Wyobrażacie sobie członków grupy KISS jako obsługę supermarketu? Muzycy wcielili się w rolę pracowników Walmarta w ramach jednej z reklam sklepu.

Amerykańska sieć supermarketów Walmart zatrudniła do jednej z reklam nietypowych aktorów. W rolę pracowników sklepu wcielili się muzycy KISS i to w całej scenicznej charakteryzacji.

KISS jako pracownicy supermarketu

W związku z pandemią koronawirusa, centra handlowe i sklepy pozostaną zamknięte jeszcze do 28 listopada. Jednak mimo to wielu z nas od początku trwania koronawirusowego szaleństwa stara się unikać większych skupisk ludzi. Dla tych, którzy tęsknią za beztroskimi zakupami w sklepach bez maseczek na twarzy i dezynfekowania rąk, a przy okazji są fanami KISS, mamy archiwalne wideo.

KISS w reklamie Walmarta

Bohaterami nagrania są muzycy z grupy KISS, którzy zatrudnili się jako pracownicy amerykańskiego Walmartu. Artyści wykonują swoje nowe zadania w całym scenicznym rynsztunku. Mają na sobie wysokie buty, pełny makijaż, nastroszone włosy i ciężkie kostiumy.

Zobacz także

Nowe zadania artystów to między innymi witanie klientów, doradzanie w zakupach czy dbanie o asortyment. Tommy Thayer próbuje swoich sił w cukiernictwie i tworzy tort z logo KISS, w tym samym czasie Paul Stanley króluje w dziale makijażu, gdzie "pomaga" jednej z kobiet wybrać odpowiednie kosmetyki.

Z kolei Gene Simmons trafia na kasę, gdzie zauważa niepokojący zakup u jednego z klientów. Na taśmie leży bowiem krążek Aerosmith. Muzyk szybko zamienia płytę na najnowszy wówczas album KISS "Sonic Boom".

Oczywiście w reklamie nie zabrakło również nieco suchego żarciku. Simmons przekazał obecnym w sklepie, w jakich godzinach jest otwarty supermarket. Zrobił to śpiewająco nucąc fragment "all night" z kawałka "Rock And Roll All Nite".

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.