Coma pokazała teledysk do utworu „W cwał”

Aleksandra Degórska
20.01.2017 15:53
Coma pokazała teledysk do utworu „W cwał” Fot. kadr z wideo

Zespół nie przestaje nadal zadziwiać. Również najnowszy klip grupy powstały do drugiego singla jest nietuzinkowy.

Coma zaskoczyła swoich fanów wydając ambitny krążek „2005 YU55”, który ukazał się na sklepowych półkach 7 października 2016. Album został wydany 5 lat od pojawienia się na rynku „Czerwonego albumu”.

Na „2005 YU55” pojawiły się teksty dotyczące historii Adama Polaka, na którego silny wpływ ma spotkanie z planetoidą o nazwie właśnie 2005 YU55. Spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega. Longplay składa się z 16 utwór i sami twórcy określają ten materiał jako concept album, który balansuje na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu.

Na pierwszy singiel Coma wybrała kompozycję „Lipiec”, do którego powstał klip. Nadszedł jednak czas na kolejny teledysk tym razem do utworu „W cwał”. W wideo widzimy młodych ludzi z okularami VR, którzy dają się w pełni wciągnąć w wirtualny świat.

Klip nagrywano w Łodzi i za scenariusz oraz reżyserię odpowiedzialny jest Tomasz Bergmann, zaś za choreografią Izabela Chlewińska. Producentem teledysku jest Michał Koroza.

Jeżeli chcecie zobaczyć Comę w akcji to już niebawem będzie taka okazja. Zespół wystąpi 3 lutego 2017 roku w Lublinie oraz 4 lutego 2017 w Opolu. Natomiast na 8 kwietnia 2017 roku zaplanowany jest koncert w Siemianowicach Śląskich.

Jak oceniacie klip Comy do utworu „W cwał”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.