Corey Taylor nie może uprawiać headbangingu

Aleksandra Degórska
23.06.2016 09:36
|north Fot. Chris Pizzello / Invision / AP / link / East News

Stan wokalisty po operacji szybko się polepsza, jednak przez dłuższy czas będzie musiał się wstrzymywać na scenie.

Slipknot zaplanował na lato trasę po Ameryce Północnej z Marilynem Mansonem, która miała wystartować 9 czerwca 2016 roku w Salt Lake City. Niestety kilka dni przed tym zespół został zmuszony do przełożenia 12 pierwszych koncertów z powodu nagłej operacji frontmana.

3 czerwca 2016 Corey Taylor udostępnił zdjęcie na Facebooku i napisał, że poddał się nieplanowanej operacji kręgosłupa. Całe szczęście zabieg się powiódł i muzyk wraca do formy.

Teraz wokalista postanowił uspokoić swoich fanów informując ich o tym, że jego stan się polepsza, jednak jak na razie będzie musiał nieco się ograniczać na scenie:

Aktualizacja informacji dotyczących szyi: kolejna wizyta u lekarza była świetna! Jak na razie żadnego headbangingu i skakania, ale dam czadu ze śpiewem. W ciągu 4-6 miesięcy wrócę do zdrowia w 90%, zaś w ciągu roku w 100%.

Co tak naprawdę było powodem problemów zdrowotnych Coreya Taylora? Frontman sam nie wie, kiedy złamał sobie szyję. W konsekwencji wymieniono mu 2 dyski, zaś występy przełożono na sierpień 2016. 

Miejmy nadzieję, że Taylor szybko wróci do formy i pomimo tego, że będzie musiał się ograniczać na scenie, da z siebie naprawdę wszystko. Najbliższy koncert Slipknota odbędzie się 28 czerwca 2016 w Nashville.

Jedną z ciekawszych imprez, na której pojawi się kapela, jest festiwal Ozzfest Meets Knotfest. Odbędzie się on w dniach 24-25 września 2016 roku w San Bernardino w stanie Kalifornia. Wtedy też zaprezentują się takie zespoły, jak m.in. Black Sabbath, Megadeth, Disturbed, Black Label Society, Slayer, Anthrax czy oczywiście Slipknot.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.