Corey Taylor opublikował kulisy kręcenia jednego z ostatnich klipów z jego udziałem

09.10.2020 12:35
Corey Taylor|undefined Fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Wokalista grupy Slipknot, Corey Taylor udostępnił "making of" powstawania jego solowego klipu. Zobacz jak kręcono "Black Eyes Blue".

Corey Taylor pracowitym muzykiem jest. Slipknot to jeden z najpopularniejszych na świecie zespołów metalowych powstałych w latach 90. Muzycy nie narzekają na brak zajęć, jednak wokalista kapeli bierze na siebie coraz więcej dodatkowych obowiązków.

Corey Taylor w kulisach kręcenia "Black Eyes Blue"

W 2002 roku Taylor reaktywował swój zespół Stone Sour, gdzie mógł realizować pomysły, które nie pasowały do Slipknota. Jednak ostatnio postanowił jeszcze bardziej poszerzyć swoje twórcze możliwości i wydał solowy album.

Przeczytaj także

Debiutancka płyta solowa Coreya Taylora ukazała się 2 października 2020 roku nakładem Roadrunner Records. Muzyka zaprezentowana przez artystę jest inna niż ta, z której znaliśmy go do tej pory. Materiałowi bliżej do klasycznego rocka niż wściekłego metalu. Taylor promuje swój album między innymi singlem "Black Eyes Blue", do którego powstał teledysk.

Wokalista zamieścił w sieci wideo prezentujące kulisy powstawania klipu. Materiał możecie obejrzeć poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.