Corey Taylor vs. tatuaże na twarzy. "Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum"

16.10.2020 12:39
Corey Taylor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Slipknota, Corey Taylor wyjaśnił, dlaczego nie jest przychylny tatuowaniu twarzy. Muzyk nie przebierał w słowach.

Corey Taylor ze Slipknota udzielił ostatnio wywiadu dla "GQ". Został zapytany między innymi o jego stosunek do popularnych ostatnio tatuaży, które znane osoby robią sobie na twarzy. Co wokalista myśli o takim kroku? Może sam planuje podobną dziarę?

Corey Taylor: Dlaczego jest przeciwny tatuażom na twarzy?

Tatuaże to już standard, który przestaje kogokolwiek dziwić. Niestety w niektórych branżach nadal kolorowe rękawy muszą zostać przykryte elegancką koszulą, jednak Polacy w przeciągu ostatnich lat mocno otworzyli się na ten rodzaj sztuki i ozdabiania ciała. Chociaż nadal istnieją miejsca, których dziaranie budzi kontrowersje.

Corey Taylor o tatuażach

Zwykle mowa tutaj o twarzy. Niedawno w mediach nagłośniono sprawę dziewczyny, która chcąc upodobnić się do swojego idola, wytatuowała sobie oczy. Ze względu na brak kompetencji tatuatora, młoda kobieta straciła wzrok. W jednym z ostatnich wywiadów na temat dziar wypowiedział się Corey Taylor ze Slipknota.

Przeczytaj także

Dziennikarz zapytał wokalistę, czy ma w planach wytatuować sobie twarz jak chociażby popularny Post Malone. Taylor stanowczo stwierdził:

Nigdy. Rozumiem to, ale tatuaż na twarzy nie różni się niczym od przekłuwania sutków sprzed 20-30 lat. Kończysz wyglądając jak g*wniany zeszyt z liceum.

 

Muzyk przyznał, że pierwszy tatuaż wykonał igłą z indyjskim atramentem w piwnicy u babci. Wykonał go z przyjaciółmi i nie jest z tego dumny. Jako pierwszą prawdziwą dziarę artysta traktuje pracę zrobioną, gdy miał 19 lat.

Te dzikie bzdury z początku lat 90. to śmieci, o których nawet nie będę ci opowiadał.

Taylor podkreślił także, że tatuaże dodają mu pewności siebie. Muzyk czuje się lepiej z dziarami na ciele, które traktuje jako ozdobę.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.