Corey Taylor wyda płytę z coverami. Znajdą się na niej kawałki m.in. Metalliki i Kiss

11.02.2022 15:31
Corey Taylor wyda płytę z coverami. Znajdą się na niej kawałki m.in. Metalliki i Kiss Fot. Owen Sweeney/Invision/AP/East News

Corey Taylor jakiś czas temu stał się bardzo aktywny pod względem solowej działalności artystycznej. Niedługo po jego debiutanckim krążku "CMFT", w sklepie pojawi się kompilacja "CMFB... Sides". 

Corey Taylor wydaje album z coverami

Jeden element tej układanki już słyszeliśmy - na nowej płycie Coreya Taylora ze Slipknota znajdzie się m.in. cover "Holier Than Thou" z repertuaru Metalliki. Ten kawałek przygotowano specjalnie z okazji 30-lecia "Czarnego Albumu" czwórki z San Francisco i trafił na wydawnictwo "Metallica Blacklist".  

Polecamy

Oprócz tego Taylor wydał już kolejnego singla i jest to kawałek "On The Dark Side" z repertuaru grupy John Cafferty & The Beaver Brown Band. Posłuchacie go poniżej:

Oprócz tego znajdziemy na nim kilka coverów takich grup, jak Kiss, czy Dead Boys, a także akustyczne wersje kawałków autorstwa Taylora - tu mowa o solowych piosenkach "Kansas" i "Halfway Down", a także wykonaną na żywo mieszankę utworów "Home/Zzyzx". 

Polecamy

Tak prezentuje się pełna tracklista nowego wydawnictwa "CMFB... Sides" od Coreya Taylora:

  1. "Holier Than Thou" (Metallica cover)
  2. "All This And More" (Dead Boys cover)
  3. "Kansas" (acoustic)
  4. "Shakin'" (Eddie Money cover)
  5. "Home/Zzyzx" (Stone Sour medley) (live)
  6. "Lunatic Fringe" (Red Rider cover)
  7. "Got To Choose" (KISS cover)
  8. "Halfway Down" (acoustic)
  9. "On The Dark Side" (John Cafferty & The Beaver Brown Band cover)

Wspomniany album zadebiutuje już 25 lutego 2022 roku. Przypominamy, że w tym roku mamy usłyszeć również nowy krążek Slipknota. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.