Corey Taylor zapowiedział nowy album Slipknota. Kiedy będzie premiera?

03.06.2022 11:26
Corey Taylor zapowiedział nowy album Slipknota. Kiedy będzie premiera? Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Corey Taylor w marcu 2022 roku mówił nam, że nowy album Slipknota jest już w fazie miksu, jednak ten na razie się nie pojawił. Wokalista odniósł się ponownie do tej sprawy.

Corey Taylor znów zapowiada nowy album Slipknota

Corey Taylor potwierdził jakiś czas temu na Twitterze, że zespół planuje sporo rzeczy na rok 2022. Wśród nich jest wspomniany nowy album, sekretne "przygotowania do balu maturalnego w rodzinnym mieście", a także "nowości w sprawie filmu 'Zombie versus Ninja'".

Polecamy

Teraz, podczas koncertu 1 czerwca 2022 roku w Heritage Bank Center w Cincinnati, Taylor potwierdził jeszcze raz, że nowy album nadchodzi i jest już "bardzo k*rwa blisko":

Obecnie nie mamy jeszcze konkretnej daty, ale powiem wam tak - nie musicie czekać jakoś specjalnie długo. W mordę jeża. Obiecuję wam, że będziecie mieli nową muzykę Slipknota naprawdę k*rwa niedługo.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy - o tym, że Slipknot pracuje nad nową płytą, wiemy już od dawna. Corey Taylor twierdził już nawet, że nowe piosenki "będą robiły dym na koncertach". Co więcej zdradził też, że niektóre kawałki mają być tak ciężkie, że przestraszą fanów zespołu.

Zespół cały czas potwierdza, że materiał ukaże się na pewno w 2022 roku, a nowe kawałki najprawdopodobniej usłyszymy na polskim koncercie - Slipknot zagra bowiem 7 sierpnia 2022 roku w Ergo Arenie. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.