Corey Taylor zdradził, która piosenka z nowego albumu jest jego ulubioną

01.10.2019 15:08
Corey Taylor|undefined Fot. . kadr z wideo The Corey Taylor Interview (New Slipknot Album, Tortilla Man, and What's Next?)/YouTube

Corey Taylor, frontman Slipknota i Stone Sour, wypowiedział się na temat swojego ulubionego utworu na płycie "We Are Not Your Kind".

"We Are Not Your Kind" jest 6. albumem Slipknota. Zanim najnowszy krążek ujrzał światło dzienne, dyskografię zamykała płyta ".5: The Gray Chapter", która ukazała się 17 października 2014 roku. Jeszcze niedawno Corey Taylor zdradzał znaczenie tytułu płyty. Muzyk opowiedział, że "poprzez "We Are Not Your Kind" chciał zatrzymać podziały, które są obecnie nie tylko w naszej kulturze, ale również na świecie [...]". Tym razem frontman Slipknota i Stone Sour zdradził, która piosenka na płycie jest jego ulubioną.

Corey Taylor zdradził, która piosenka z nowego albumu jest jego ulubioną

Jak podaje Metal Head Zone, wokalista przyznał, że jego ulubionym utworem jest jeden z cięższych kawałków, który znalazł się na "We Are Not Your Kind". O której piosence mowa?

Nie jesteśmy zespołem, który zapomniał o potrzebach fanów, o emocjach, których chcą doświadczać. Chcemy eksperymentować i tworzyć piękną, mroczną sztukę, a na albumie znalazły się ciężkie kawałki. Prawdę mówiąc moim ulubionym kawałkiem jest "Solway Firth" i to prawdopodobnie jedna z najcięższych piosenek jaką stworzyliśmy na przestrzeni 15 lat.
Przeczytaj także

Nowe wydawnictwo ujrzało światło dzienne 9 sierpnia 2019 roku. Zespół jest obecnie na trasie koncertowej która promuje najnowszą płytę. Slipknot przyjecie również do Polski w ramach trasy "We Are Not Your Kind World Tour". Fani będą mogli usłyszeć kapelę już 6 lutego 2020 roku. 

Zobacz także: Slipknot wystąpi na koncercie w Polsce w 2020 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.