Corey Taylor ze Slipknota wydał pierwszy solowy album. Posłuchajcie "CMFT"

02.10.2020 09:52
Corey Taylor ze Slipknota wydał pierwszy solowy album. Posłuchajcie "CMFT" Fot. Gonzales Photo/Terje Dokken/Photoshot/East News

Wokalista Slipknota i Stone Sour zaprezentował swój debiutancki solowy album "CMFT". Taylor prezentuje różnorodność stylistyczną i gatunkową na debiucie, ale czy dorównuje poziomem do swoich innych projektów? Przekonajcie się sami.

Corey Taylor sam siebie nazywa "najsławniejszą osobą, o której nigdy nie słyszałeś". Ma do tego w gruncie rzeczy pełne prawo - jako wokalista Slipknota i Stone Sour osiągnął niezwykły sukces i od wielu lat należy do ścisłej czołówki metalowych "gwiazd", które jak wiemy, nie są zbyt znane wśród mainstreamowej widowni. 

Corey Taylor wydał solowy album

Być może jego solowy album poprawi jego "celebrycki" status. Najważniejsze jest jednak to, by muzyka była dobra. Czy taka jest? O tym możecie się przekonać sami - jego krążek "CMFT" jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a poniżej macie playlistę z albumem na YouTubie:

Przeczytaj także

Solowy krążek pojawia się w sprzedaży 14 miesięcy po debiucie dobrze przyjętego albumu "We Are Not Your Kind" Slipknota. Oryginalnie Taylor miał spędzić większość 2020 roku na trasie koncertowej promującej wydawnictwo, ale pandemia zatrzymała te plany. Żeby zabić czas, wokalista wszedł do studia, by nagrać solowy krążek.

Płyta "CMFT" została wyprodukowana przez Jaya Rustona, a w nagraniach pomogli gitarzyści Christian Martucci (Stone Sour) i Zach Throne, basista Jason Christopher oraz perkusista Dustin Robert. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.