Córka Grzegorza Markowskiego zdradziła przyczynę jego odejścia z Perfectu

14.06.2021 14:46
Grzegorz i Patrycka Markowscy Fot. VIPHOTO/East News

Patrycja Markowska zdradziła, dlaczego jej ojciec zdecydował się zrezygnować z koncertowania z Perfectem.

Grzegorz Markowski postanowił wycofać się z koncertowania z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Perfect chciał się pożegnać z fanami przy okazji specjalnych koncertów, ale pandemia pokrzyżowała im plany i występy były kilka razy przekładane. Zespół początkowo stwierdził, że będzie grać bez Markowskiego. Szybko jednak zmieniono zdanie ogłaszając ostateczny koniec Perfectu.

Polecamy

Córka Grzegorza Markowskiego zdradziła przyczynę jego odejścia z Perfectu

W jednym z ostatnich odcinków programu "Dzień dobry TVN" pojawiła się córka Grzegorza Markowskiego, Patrycja. Wokalistka odniosła się do oświadczenia swojego ojca wyjaśniając powody jego decyzji:

Bardzo dużo z nim rozmawiałam. On nie ma siły grać wielkich tras. Bardzo długie grali koncerty z Perfectem, wycieńczające fizycznie. Tata nigdy nie stał przy mikrofonie, to było zawsze szaleństwo. Także to był ogromny wysiłek

Córka wyznała, że w ostatnim czasie Markowski miał poważny spadek energii. Zawsze na scenie dawał z siebie wszystko, dlatego postanowił nie wychodzić na scenę, gdy nie jest w dobrej formie.

Był bardzo uczciwy do swoich odbiorców. I ten rozdział się po prostu zamknął. (...) Mam nadzieję, że takie krótkie formy, gdzieś gościnnie coś zaśpiewa, skomponuje, to będzie to robił. On żyje muzyką, odkąd się urodził. Myślę, że bez tego to nie ma życia.

Również menedżerka zespołu Perfect potwierdziła, że Markowski nie jest obłożnie chory. Z powodu ograniczeń wynikających z walki z pandemią, Perfect musiałby grać dwa razy dziennie dla wypełnionej do połowy sali. Taka częstotliwość koncertów przerosłaby Markowskiego, który nie chce zawieść swoich fanów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.