Courtney Love stwierdziła, że serial "Pam and Tommy" to coś "absolutnie poje*anego"

17.05.2021 11:47
Courtney Love stwierdziła, że serial "Pam and Tommy" to coś "absolutnie poje*anego" Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Courtney Love niedawno skomentowała nadchodzący serial o sekstaśmie Tommy'ego Lee i Pameli Anderson. Wokalistka i wdowa po Kurcie Cobainie raczej nie jest fanką produkcji.

Courtney Love nie jest fanką serialu o sekstaśmie Pameli i Tommy'ego Lee

Courtney Love skomentowała doniesienia na temat nadchodzącego serialu "Pam And Tommy ". Wokalistka absolutnie zmiażdżyła pomysłodawców i twórców, twierdząc, że produkcja jest "absolutnie po*ebana".

Polecamy

Pamela Anderson i Tommy Lee zostali małżeństwem w 1995 roku po zaledwie 4 dniach znajomości. Rozstali się w 1998 roku. Ich sekstaśma została skradziona przez Randa Gauthiera, elektryka, który instalował nowy system bezpieczeństwa w domu perkusisty Motley Crue. 

Tak jak wspomnieliśmy, Courtney Love skomentowała sprawę na swoim Facebooku (post został już usunięty; cytaty za portalem NME - przyp. red.), stwierdzając, że to "szokujące". 

Ten serial jest absolutnie po*ebanym pomysłem. Jako jedyna kobieta w wielu studiach nagraniowych w LA widziałam, że wszyscy, absolutnie wszyscy oglądali te taśmy z ogromną złośliwością. To było absolutnie wstrętne. Wyrzucałam ze studia wszystkich, którzy o tym mówili.

I do tego ktoś mnie poprosił, czy mogą użyć jednej z moich okładek z Rolling Stone'a w tym g*wnie. Powiedziałam, że nie ma takiej opcji. Jestem zszokowana. Łączę się teraz z Pammy, bo to tylko odnowi jej rany. I wstyd mi za Lily James, kimkolwiek ona k**wa jest. 

Polecamy

Na temat serialu wypowiedziała się również anonimowa przyjaciółka Pameli Anderson, która stwierdziła w rozmowie z The Sun, że gwiazda "nie zamierza oglądać tego absolutnie obrzydzającego serialu".  

Serial "Pam And Tommy" został zapowiedziany w grudniu 2020 roku, jednak ani Lee, ani Anderson nie są zaangażowani w projekt. Chociaż widzieliśmy oficjalne zdjęcia, to data premiery serialu jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.